PayPal мотивуватиме «зелених» майнерів

PayPal мотивуватиме «зелених» майнерів

Компанії, які використовують відновлювальну енергію для видобутку біткоїнів, отримуватимуть за це винагороду.

Міжнародний платіжний гігант PayPal запропонував зробити екологічний видобуток біткоїнів більш економічно привабливим, винагороджуючи майнерів. Про це повідомляється в блозі компанії.

Дослідницька група PayPal у співпраці з Energy Web і DMG Blockchain Solutions запропонувала використовувати «криптоекономічні стимули» для заохочення майнерів біткоїнів до використання низьковуглецевих джерел енергії.

Система визначає майнерів, які використовують стійкі джерела енергії, як «зелених» майнерів. Цим майнерам присвоюються унікальні відкриті ключі, які називаються «зеленими ключами», які діють як ідентифікатори в мережі.

Транзакції з нижчими комісіями потім надсилаються цим «зеленим» майнерам. Однак частину винагороди за ці транзакції «заблокують» у спеціальній адресі для виплат із мультипідписом. Ця фіксована винагорода стає вирішальним стимулом для «зелених» майнерів. Тільки майнери із зеленими ключами можуть розблокувати та отримати цю додаткову винагороду, створюючи сильну економічну мотивацію для пріоритету транзакцій, які спеціально підтримують стійкі методи майнінгу.

У дослідженні наголошується, що такий підхід не потребує будь-яких фундаментальних змін у базовому функціоналі Біткоїна. Натомість він спирається на існуючу економічну структуру, щоб впливати на поведінку майнерів.

Успішне впровадження цієї системи може значно покращити вплив майнінгу біткоїнів на довкілля.

Про важливість зеленого майнінгу

Зелений майнінг біткоїнів стає все більш важливим у контексті зростаючої уваги до екологічних питань і сталого розвитку. Використання відновлюваних джерел енергії, таких як гідроелектроенергія, сонячна енергія, вітроенергія, а також геотермальна енергія для живлення майнінгових операцій зменшує вуглецевий слід від добування біткоїнів.

Це не тільки покращує екологічну стійкість майнінгу, але й сприяє поліпшенню громадської думки про біткоїн і криптовалюти загалом, які часто критикують за великі енерговитрати. Зелений майнінг також може допомогти знизити операційні витрати, оскільки відновлювані джерела енергії часто є менш вартісними в довгостроковій перспективі.

Адаптація зеленого майнінгу сприяє створенню більш сталої та відповідальної майнінгової індустрії, здатної підтримувати зростання та розвиток біткоїна в майбутньому, з мінімізацією негативного впливу на навколишнє середовище.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Хто з майнерів сьогодні використовує лише зелену енергію

Публічна майнінгова компанія Gryphon Digital Mining оприлюднила результати аудиту, згідно з якими майнер наразі видобуває біткоїни за допомогою виключно відновлюваної енергії.

Для відстеження свого вуглецевого сліду Gryphon Digital Mining запросила CarbonChain, організацію, яка займається моніторингом корпоративних викидів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024