Майнер Gryphon довів, що використовує лише відновлювану енергію

Майнер Gryphon довів, що використовує лише відновлювану енергію

Для проведення аудиту та відстеження вуглецевого сліду була запрошена компанія CarbonChain.

Публічна майнінгова компанія Gryphon Digital Mining оприлюднила результати аудиту, згідно з якими майнер наразі видобуває біткоїни за допомогою виключно відновлюваної енергії. Про це йдеться у звіті компанії CarbonChain.

Для відстеження свого вуглецевого сліду Gryphon Digital Mining запросила CarbonChain, організацію, яка займається моніторингом корпоративних викидів. Нещодавній звіт CarbonChain щодо Gryphon показує, що компанія використовувала 100% відновлювальну енергію для видобутку біткоїнів у 2024 році та 98% відновлюваної енергії у 2023 році.

«Ми на 100% відновлювані, і ми показуємо вам, як саме це розраховується. І це підтверджує поважна третя сторона. Існують різні рівні прозорості, які потрібні індустрії, але той факт, що звітність не є однорідною, можна і потрібно виправити – і ми раді бути лідерами в цьому питанні», – сказав генеральний директор Gryphon Digital Mining Роб Чанг.

Як Gryphon видобуває біткоїни

Сьогодні Gryphon здійснює весь свій майнінг через хостинг-контракт з Coinmint на об'єкті, розташованому в північній частині штату Нью-Йорк, який на 100% використовує гідроенергію для своїх операцій. У той час як майнінг біткоїнів призвів до різкого зростання цін на електроенергію в деяких містах на півночі штату Нью-Йорк, діяльність Gryphon має протилежний ефект.

При цьому Gryphon прагне розширити свою діяльність в інших юрисдикціях, які мають сприятливе законодавство та умови щодо майнінгу, зокрема відновлювану енергію для живлення потужностей.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Популярність «зеленого майнінгу»

Останніми роками важливість відновлюваних джерел енергії для майнінгу біткоїна стала дедалі очевиднішою. Майнери постійно прагнуть зменшити свої витрати на енергію, і цей фактор стимулює перехід до відновлюваних джерел енергії.

Ще у вересні 2023 року частка так званого «зеленого» майнінгу перевищила 50%. Також слід зауважити, що за два роки викиди вуглекислого газу в атмосферу від процесу видобутку біткоїнів скоротилися більш ніж на 37%.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024