OpenSats отримала $1 млн пожертв від Фонду Рейнольдса

OpenSats отримала $1 млн пожертв від Фонду Рейнольдса

Отримані кошти підуть на підтримку проєктів з відкритим вихідним кодом і розробників, які працюють з Біткоїн-технологіями.

Некомерційна організація OpenSats, яка підтримує розробку безплатного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом і проєктів, орієнтованих на Біткоїн, отримала пожертви у розмірі $1 млн від Фонду Рейнольдса. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Як нові прихильники OpenSats ми глибоко вдячні за можливість співпрацювати зі спільнотою, яка є прикладом прозорості, професіоналізму та інклюзивності, і водночас виступає за прискорення свободи», - сказав президент і головний виконавчий директор Фонду Рейнольдса Альваро Салас-Кастро.

Пожертвування від Фонду Рейнольдса підуть на підтримку проєктів з відкритим вихідним кодом і розробників, які працюють з Біткоїн-технологіями. Оскільки операційний бюджет OpenSats фінансується окремо, це дозволяє їм виділяти 100% пожертвувань на фінансування ініціатив з відкритим вихідним кодом, йдеться в повідомленні.

OpenSats також закликала інших філантропів приєднатися до їхньої місії й зробити свій внесок у фінансування розробки біткоїна з відкритим вихідним кодом. Приватні особи та організації, які поділяють місію OpenSats, також запрошуються подавати заявки на отримання грантів тут, згідно з оголошенням.

«Ми щиро запрошуємо колег-філантропів приєднатися до нас і підтримати цю новаторську ініціативу OpenSats. Їх робота гарантує, що наші колективні зусилля суттєво вплинуть на суспільство, якому ми прагнемо служити. Разом ми можемо виправити гроші, щоб виправити світ», - додав Салас-Кастро.

Що треба знати про OpenSats

OpenSats — це некомерційна організація, створена з метою підтримки відкритих Біткоїн-проєктів та розробників, які працюють над поліпшенням екосистеми Біткоїна. Організація забезпечує фінансування і ресурси для розробників, які роблять внесок у такі проєкти, як Bitcoin Core, а також інші інструменти та бібліотеки, що сприяють розвитку та стабілізації мережі Біткоїна.

Важливою особливістю OpenSats є їхня модель фінансування, яка гарантує, що 100% донесених коштів безпосередньо спрямовуються на підтримку розробників і проєктів без вирахування адміністративних витрат, що дозволяє донорам бути впевненими у повній прозорості та ефективності їхніх внесків. Ця ініціатива сприяє створенню стійкої та безпечної Біткоїн-мережі, забезпечуючи необхідне фінансування та підтримку для незалежних розробників, які можуть потребувати ресурсів для продовження своєї роботи.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще підтримує OpenSats

Компанія Bitwise Asset Management зобов'язалася пожертвувати 10% прибутку від Bitwise Bitcoin ETF некомерційним організаціям, одна з яких – OpenSats. Пожертви робитимуться щорічно протягом наступних десяти років без будь-яких умов. Організації було обрано на основі їхнього послужного списку та прихильності до фінансування Біткоїн-розробок.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024