У Таїланді обмежили роботу біткоїн-бірж

У Таїланді обмежили роботу біткоїн-бірж

Влада країни таким чином вирішила підвищити ефективність роботи правоохоронних органів.

Влада Таїланду вирішила заблокувати роботу торгових майданчиків, що працюють з цифровими активами без ліцензії, щоб підвищити ефективність роботи правоохоронних органів у розв'язанні проблеми онлайн-злочинності. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Після засідання Комітету з попередження та припинення технологічних злочинів Комісія з цінних паперів та бірж Таїланду (SEC) отримала розпорядження подати інформацію про несанкціонованих постачальників послуг з роботи з цифровими активами до Міністерства цифрової економіки для блокування доступу до цих платформ.

SEC пообіцяла, що користувачі матимуть час для управління своїми обліковими записами, перш ніж доступ до торгових майданчиків буде заблокований, йдеться в повідомленні.

Тайська SEC також посилається на рішення таких країн, як Індія та Філіппіни, щодо блокування несанкціонованих платформ. Влада Таїланду намагається знайти баланс між підтримкою екосистеми Біткоїна та запобіганням шахрайству. З одного боку, регулятор Таїланду хоче дозволити інституційним інвесторам і заможним особам інвестувати в біржові біткоїн-фонди (ETF), але, з іншого боку, хоче мати план дій на випадок, якщо щось піде не так.

Біткоїн-біржі Таїланду

Найбільшою біржею в Таїланді, що займає 77% частки ринку станом на кінець 2023 року є Bitkub. Щоденний обсяг торгів на біржі становить близько $30 млн.

Серед інших великих таїландських криптобірж – Upbit, запущена у 2021 році, а також Bitazza та Zipmex. Проте Zipmex призупинила торговельну діяльність у листопаді 2023 року після репресій з боку місцевих регуляторів.

Останніми роками Таїланд став великим гравцем у сфері цифрових валют. За даними статистичних агенцій, станом на 2023 рік у країні налічувалося понад 13 млн власників біткоїнів та криптовалют, що становило приблизно 18% від загальної чисельності населення. Прогнозується, що 2028 року ця цифра досягне 17,7 млн користувачів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання на Філіппінах

На Філіппінах, з яких влада Таїланду бере приклад, нещодавно заблокували доступ для жителів країни до біржі цифрових активів Binance. Причиною такого рішення стало те, що торговельний майданчик провадив інвестиційну та торговельну діяльність на території Філіппін, не маючи ліцензії.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024