BlackRock випустив серію освітніх матеріалів про Біткоїн

BlackRock випустив серію освітніх матеріалів про Біткоїн

У відеороликах йдеться про важливість халвінгу, його наслідки та про затвердження спотових біткоїн-ETF.

Найбільша у світі компанія з управління активами BlackRock представила серію освітніх матеріалів, присвячених Біткоїну, халвінгу, а також спотовим біткоїн-ETF. Про це пише Bitcoin Magazine.

«Цього року квітень наповнений рідкісними подіями, в центрі уваги – майбутній халвінг – унікальний процес, який відбувається лише раз на чотири роки. Дивіться, щоб дізнатися, як це вплине на вартість біткоїна, а також більше дізнавайтесь про інвестиції в біткоїн-ETF», - розказав голова американського відділу тематичних та активних ETF в BlackRock Джей Джейкобс.

У серії з чотирьох відео, доступних на офіційному сайті BlackRock, пояснюються фундаментальні аспекти біткоїна як інвестиції, даються відповіді на поширені питання і проблеми інвесторів, які хочуть навчитися орієнтуватися в Біткоїн-просторі. Серед охоплених тем – технологія, що лежить в основі Біткоїна, його роль в інвестиційних портфелях, безпека Біткоїна та значення таких подій, як халвінг.

«Біткоїн є найбільш визнаною і широко прийнятою цифровою валютою – та першою формою інтернет-грошей, яка отримала широке розповсюдження в усьому світі. Біткоїн дозволяє здійснювати однорангові транзакції поза центральними посередниками, такими як банки», - зазначили представники BlackRock.

Затвердження спотового біткоїн-ETF IBIT підкреслює важливість освіти для прийняття обґрунтованих рішень серед нових класів інвесторів, які тільки виходять на цей ринок, також зауважили в BlackRock. ETF пропонує вплив на цінові коливання біткоїна без необхідності прямого володіння цифровим активом. Такий варіант підходить для більш традиційних інвесторів, які шукають диверсифіковані інвестиційні можливості.

Успіхи BlackRock

BlackRock з моменту запуску біржових біткоїн-фондів встиг накопичити більше ніж 246 000 BTC та випередив за цим показником компанію-виробника програмного забезпечення MicroStrategy. За оцінками експертів, вже у травні ця інвестиційна компанія має шанси обійти фонд Grayscale за сукупними біткоїн-активами.

Варто також зауважити, що за останні дні біржовий фонд IBIT від BlackRock зафіксував чистий приплив коштів у $184,5 млн, у той час, як усі інші фонди зараз торгуються «у мінусі».

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще випускає освітні матеріали про Біткоїн

Окрім BlackRock, випустила нещодавно освітнє відео про Біткоїн дочірня компанія TD Bank – TD Direct Investing.

Відеоролик на кілька хвилин покликаний пояснити клієнтам фінустанови важливість халвінгу в контексті динаміки попиту та пропозиції біткоїна. На відео також йдеться про ухвалення цього року в США спотових біткоїн-фондів, що зрештою призвело до сплеску попиту на BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024