TD Bank випустив освітній відеоролик про халвінг

TD Bank випустив освітній відеоролик про халвінг

Це свідчить про те, що все більше фінансових структур сьогодні цікавиться Біткоїном.

Дочірня компанія TD Bank – TD Direct Investing – розмістила відеоролик, в якому детально розповідається, що таке халвінг Біткоїна, який має статись у кінці наступного тижня. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Цей ролик покликаний пояснити клієнтам фінустанови важливість цієї події в контексті динаміки попиту та пропозиції головного цифрового активу. На відео також йдеться про ухвалення цього року в США спотових біткоїн-фондів, що зрештою призвело до сплеску попиту на біткоїн, у той час, як пропозиція залишається фіксованою. Після халвінгу, коли винагорода за здобутий блок зменшиться вдвічі, рівень інфляції біткоїна буде нижчим, ніж рівень інфляції золота.

TD Direct Investing пояснює, що халвінг відбувається приблизно кожні чотири роки (або кожні 210 000 блоків) до 2140 року, коли буде видобуто весь 21 млн біткоїнів. Ролик також зачіпає історичні закономірності, що спостерігалися після попередніх халвінгів, відзначаючи відповідне зростання ціни біткоїна після цієї події.

Випуск цього освітнього контенту з боку TD Bank свідчить про широке визнання та інтерес до біткоїна серед традиційних фінансових установ та інвесторів.

Зацікавленість з боку банківських гігантів

Успішний запуск біткоїн-ETF привернув увагу одразу кількох гігантів з Волл-стріт. Насамперед йдеться про фінансові установи Merrill Lynch, Wells Fargo & Co та Morgan Stanley.

Рішення Merrill Lynch і Wells Fargo запропонувати клієнтам спотові біткоїн-ETF демонструє зацікавленість активом з боку все більшої кількості інвесторів. Надаючи доступ до цих фінансових інструментів, банки задовольняють зростання інвестиційних переваг своїх клієнтів, які шукають можливості скористатися потенціалом зростання біткоїна.

Morgan Stanley поки ще не надав доступу до біржових біткоїн-фондів, але проводить активні консультації щодо цього.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Банки та Біткоїн-форум

З метою просування тем, пов'язаних з Біткоїном, німецький банк Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG уклав довгострокове партнерство зі стартапом terahash.energy. Співпраця також поширюється на планування другого Біткоїн-форуму в Інгольштадті, який розпочинається 12 квітня 2024 року.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024