Один із найстаріших банків Німеччини хоче провести Біткоїн-форум

Один із найстаріших банків Німеччини хоче провести Біткоїн-форум

Для цього VR Bank уклав партнерство з біткоїн-стартапом terahash.

У Німеччині банк Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG уклав довгострокове партнерство зі стартапом terahash.energy з метою просування тем, пов'язаних з біткоїном і розробленням нових пропозицій. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Ми розширюємо наші можливості в межах нашої біткоїн-стратегії завдяки широкому досвіду terahash у галузі біткоїна та майнінгу. Разом ми зможемо навчати та розробляти рішення для наших клієнтів», – розповів заступник голови правління VR Bank Bayern Mitte eG Андреас Штреб.

Стратегічне партнерство спрямоване на синергію надійності та інновацій VR Bank з досвідом terahash, що сприятиме спільним зусиллям у сфері обслуговування та розвитку освіти у найближчі роки.

Співпраця також поширюється на планування другого Біткоїн-форуму в Інгольштадті, запланованого на 12 квітня 2024 року, на якому буде представлена зона Bitcoin Business & Energy Area, орієнтована на ентузіастів та компанії B2B.

Про VR Bank та terahash

VR Bank – баварський кооперативний банк із більш ніж 130-річною історією. З квітня 2022 року банк став першим серед регіональних фінансових установ Німеччини, хто запропонував своїм клієнтам послуги, пов'язані з біткоїном.

Компанія terahash.energy була заснована лише рік тому як дочірнє підприємство 70-річного сімейного бізнесу, керує платформою terahash.space. Ця платформа покликана служити «всеосяжним цифровим простором» для розвитку зв'язків усередині та поза ринком біткоїна. Основним напрямом діяльності компанії terahash є консультування та планування у сфері Біткоїна, енергетики та центрів оброблення даних з наголосом на використання відновлюваних джерел енергії та інноваційних технологій.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

terahash та Бундестаг

Представник компанії terahash Крістіан Клегер проведе в Бундестазі освітній захід, на якому розповість про Біткоїн і його переваги. Івент організувала депутатка німецького парламенту Джоанна Котар. Він має відбутися 22 лютого.

Захід відбудеться під девізом «Біткоїн іде до Бундестагу». Це важливий перший крок для популяризації цифрових валют у Німеччині.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024