Один із найстаріших банків Німеччини хоче провести Біткоїн-форум

Один із найстаріших банків Німеччини хоче провести Біткоїн-форум

Для цього VR Bank уклав партнерство з біткоїн-стартапом terahash.

У Німеччині банк Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG уклав довгострокове партнерство зі стартапом terahash.energy з метою просування тем, пов'язаних з біткоїном і розробленням нових пропозицій. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Ми розширюємо наші можливості в межах нашої біткоїн-стратегії завдяки широкому досвіду terahash у галузі біткоїна та майнінгу. Разом ми зможемо навчати та розробляти рішення для наших клієнтів», – розповів заступник голови правління VR Bank Bayern Mitte eG Андреас Штреб.

Стратегічне партнерство спрямоване на синергію надійності та інновацій VR Bank з досвідом terahash, що сприятиме спільним зусиллям у сфері обслуговування та розвитку освіти у найближчі роки.

Співпраця також поширюється на планування другого Біткоїн-форуму в Інгольштадті, запланованого на 12 квітня 2024 року, на якому буде представлена зона Bitcoin Business & Energy Area, орієнтована на ентузіастів та компанії B2B.

Про VR Bank та terahash

VR Bank – баварський кооперативний банк із більш ніж 130-річною історією. З квітня 2022 року банк став першим серед регіональних фінансових установ Німеччини, хто запропонував своїм клієнтам послуги, пов'язані з біткоїном.

Компанія terahash.energy була заснована лише рік тому як дочірнє підприємство 70-річного сімейного бізнесу, керує платформою terahash.space. Ця платформа покликана служити «всеосяжним цифровим простором» для розвитку зв'язків усередині та поза ринком біткоїна. Основним напрямом діяльності компанії terahash є консультування та планування у сфері Біткоїна, енергетики та центрів оброблення даних з наголосом на використання відновлюваних джерел енергії та інноваційних технологій.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

terahash та Бундестаг

Представник компанії terahash Крістіан Клегер проведе в Бундестазі освітній захід, на якому розповість про Біткоїн і його переваги. Івент організувала депутатка німецького парламенту Джоанна Котар. Він має відбутися 22 лютого.

Захід відбудеться під девізом «Біткоїн іде до Бундестагу». Це важливий перший крок для популяризації цифрових валют у Німеччині.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024