Bitcoin Depot заробляє попри волатильність біткоїна

Bitcoin Depot заробляє попри волатильність біткоїна

Минулого року оператор біткоїн-банкоматів отримав $689 млн доходу.

Висока волатильність біткоїна практично не вплинула на доходи оператора біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot. Про це йдеться у річному звіті компанії.

Найбільший оператор банкоматів у США Bitcoin Depot не зафіксував кореляції між своїми доходами та ціною біткоїна. Доходи компанії у 2023 і 2022 роках склали $689 млн і $647 млн відповідно та не корелювали з ціною біткоїна.

«На основі наших власних опитувань, більшість наших користувачів використовують наші продукти й послуги в неспекулятивних цілях, включаючи грошові перекази, міжнародні грошові перекази та онлайн-покупки, серед іншого», - написали в Bitcoin Depot.

У компанії також докладають зусиль, щоб зменшити свою залежність від волатильності цін на BTC, підтримуючи «відносно низький баланс» біткоїнів – менше ніж $800 000 – у будь-який момент часу.

Bitcoin Depot вказав на дві основні складові, необхідні для його діяльності: біткоїни в гарячих гаманцях для виконання замовлень користувачів і готівка, яка накопичується у пристроях ATM. Станом на 31 грудня 2023 року готівка у торгових пристроях становила приблизно 21% середньомісячної виторгу Bitcoin Depot.

«Наша типова практика – купувати біткоїни через постачальників ліквідності, таких як Cumberland DRW або Abra. Ми поповнюємо наші біткоїни тільки шляхом купівлі і не займаємося майнінгом біткоїнів самостійно», - додали представники оператора.

Про компанію Bitcoin Depot

Заснована у 2016 році, Bitcoin Depot управляє великою мережею біткоїн-банкоматів по всьому світу. Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам вносити та знімати гроші за допомогою готівки або дебетової картки.

Згідно з даними сервісу CoinATMRadar, Bitcoin Depot є найбільшим оператором BTC-банкоматів у світі. Станом на квітень 2024 року обслуговує понад 7000 пристроїв. Його найбільші конкуренти, CoinFlip та BitStop, мають 4 800 та 2 500 апаратів відповідно.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Ринок біткоїн-банкоматів

За три місяці 2024 року у світі було встановлено 1469 біткоїн-банкоматів, тоді як у 2023 році за цей самий час було демонтовано понад 3000 пристроїв.

На США припадає 82% усіх пристроїв у світі. Водночас Австралія, Канада, Іспанія та Польща також стабільно збільшують їх кількість.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024