Українці все більше цікавляться халвінгом

Українці все більше цікавляться халвінгом

Кількість пошукових запитів у квітні значно зросла, про що свідчать дані Google Trends.

В Україні у квітні суттєво зросла кількість пошукових запитів в інтернеті за словом «халвінг». Про це свідчать дані сервісу Google Trends.

Українці все більше цікавляться халвінгом
Частота запитів слова «халвінг» в Україні. Джерело: Google Trends.

Так, інтерес українців до скорочення нагороди за здобутий блок Біткоїна почав зростати з початку місяця і досяг максимального показника 15 квітня.

У регіональному розрізі за кількістю запитів лідером є Львівська область (100 балів), далі йде місто Київ (38 балів), а потім Івано-Франківська область (27 балів), Чернівецька область (22 бали) та Волинська область (22 бали).

Що таке халвінг

Халвінг Біткоїна — це запрограмована подія у блокчейні Біткоїна, яка зменшує винагороду за видобуток блоку вдвічі. Це явище відбувається приблизно кожні чотири роки, або після видобутку 210 000 блоків. Цей механізм є фундаментальною частиною монетарної політики Біткоїна, спрямованої на контроль інфляції та обмеження загальної кількості біткоїнів 21 мільйоном.

Халвінг важливий, оскільки він впливає на майнерів, зменшуючи їх прибутковість і стимулюючи використовувати ефективніші технологічні рішення для майнінгу. Водночас зменшення пропозиції нових монет може спричинити зростання ціни біткоїна, якщо попит залишається стабільним або зростає, що історично спостерігалося після попередніх халвінгів. Таким чином, халвінг не тільки сприяє дефляційним властивостям біткоїна, але й має значний вплив на його ринкову ціну та загальну економіку.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн в Україні

Варто зазначити, що біткоїн в Україні доволі популярний, особливо серед чиновників та депутатів, судячи з їх декларацій. Так, вони задекларували біткоїни на $58 млн. Згідно з поданими документами, головний цифровий актив у деклараціях зазначили 792 людини.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024