Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу

Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак.

Засновники біткоїн-біржі Gemini Кемерон і Тайлер Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу «Реал Бедфорд» (RBFC), інвестувавши у команду $4,5 млн. Про це пише Cointelegraph.

Відомо, що зараз клубом керує Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. За його словами, фінансування буде використано для створення BTC-скарбниці, яка має на меті захистити клуб «від довгострокового знецінення фіатної валюти».

«Інвестиції допомагають з інфраструктурою. Нам потрібно розвивати її відповідно до наших амбіцій», - пояснив МакКормак.

Крім того, кошти будуть спрямовані на розвиток нового тренувального центру та постійну підтримку дівочого та юнацького футболу.

Про клуб «Реал Бедфорд»

«Реал Бедфорд» - футбольний клуб з міста Бедфорд, Англія, заснований у 2002 році в результаті злиття двох команд «Бедфорд Юнайтед» та US Valerio.

У 2022 році клуб перейшов під керівництво Біткоїн-подкастера Пітера МакКормака, який став його головою. Він заявив, що має намір увійти зі своїм клубом у Прем'єр-лігу.

Назву клубу було змінено на «Реал Бедфорд» перед сезоном 2022-23 років, в якому він виграв головний трофей Бедфордширу і титул першого дивізіону, отримавши підвищення у наступний дивізіон.

Близнюки Вінклвосси поділяють бачення МакКормака щодо виведення RBFC у вищу лігу британського футболу.

«Ми не просто інвестуємо у футбольний клуб, ми інвестуємо у мрію привезти Прем'єр-лігу до Бедфорда», - сказав Кемерон Вінклвосс.

«Ми поділяємо глибоку віру Пітера у Біткоїн і його здатність прискорити прагнення RBFC вийти в Прем'єр-лігу», - додав Тайлер Вінклвосс.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще футбольні клуби працюють з біткоїном

Останнім часом все більше футбольних клубів стають частиною Біткоїн-індустрії. Наприклад, із жовтня 2023 року болгарський футбольний клуб «Ботев» приймає біткоїни. Для зручностей транзакції він почав використовувати Lightning Network. Так, уболівальники за біткоїни можуть купувати мерч у фан-магазинах та їжу в фуд-кортах, розташованих на стадіоні «Христо Ботев».

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024