Футбольний клуб «Ботев» почав використовувати гаманець AQUA

Футбольний клуб «Ботев» почав використовувати гаманець AQUA

Завдяки співпраці з компанією Самсона Моу клуб зможе запустити кешбек-сервіс.

Найстаріший футбольний клуб Болгарії «Ботев» із Пловдива уклав стратегічне партнерство з JAN3, провідною технологічною компанією, спрямованою на розширення доступу до біткоїна. Про це йдеться у повідомленні Bitcoin Magazine.

«Біткоїн посідає центральне місце у стратегії нашого клубу. Ми натхнені глобальними історіями успіху впровадження біткоїна та раді привнести цю інновацію до «Ботева», наших уболівальників і міста Пловдива. Передові інструменти JAN3 відіграють важливу роль у цій подорожі», – заявив власник «Ботева» Антон Зінгаревич.

У JAN3 розповіли, що з інтеграцією їхнього гаманця AQUA клуб планує запровадити знижки або навіть програму кешбек за оплату в біткоїнах і що «клуб також прагнутиме просвіщати болгарських уболівальників, які виявляють інтерес до біткоїна, навчаючи їх тому, як використовувати BTC».

«Дуже небагато речей у житті настільки універсальні, як футбол і Біткоїн. Завдяки цьому партнерству ми сподіваємося зробити Біткоїн ближчим до футболу, а мільярди футбольних фанатів по всьому світу – до Біткоїна. Ми вже бачили, що Біткоїн може зробити для компаній та країн, а тепер уявіть, що він може зробити для вашої улюбленої команди», – прокоментував генеральний директор JAN3 Самсон Моу.

Про компанію JAN3

Самсон Моу презентував нову компанію JAN3 на конференції Bitcoin 2022. Її мета – впровадженням Біткоїн-технологій по всьому світу. Першою державою, яка уклала контракт з JAN3, став Сальвадор. Згідно з угодою Самсон Моу зобов'язався допомогти з будівництвом цифрової інфраструктури Bitcoin City в цій країні.

У грудні 2023 року JAN3 запустила платформу JAN3 Financial, завдання якої – надавати торговельні біткоїн-послуги розрахованим державним структурам, муніципалітетам, публічним компаніям, пенсійним і суверенним фондам, а також допомагати країнам «накопичувати біткоїни».

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

ФК «Ботев» і біткоїни

Зазначимо, що болгарський футбольний клуб «Ботев» приймає біткоїни вже із жовтня 2023 року. І тому він використовує Lightning Network. Так, уболівальники за біткоїни можуть купувати мерч у фан-магазинах та їжу в фуд-кортах, розташованих на стадіоні «Христо Ботев». За біткоїни клуб також планував розпочати продаж квитків на матчі.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024