В Конгресі вважають, що США мають стати флагманом у Біткоїн-індустрії

В Конгресі вважають, що США мають стати флагманом у Біткоїн-індустрії

Республіканець Патрік МакГенрі порадив колегам прочитати White Paper Сатоші Накамото.

Сполучені Штати Америки мають відігравати провідну роль у розвитку Біткоїна, а для цього політики мають більше знати про головний цифровий актив. Про це заявив конгресмен-республіканець Патрік МакГенрі, передає Bitcoin Magazine.

«Я бачу Біткоїн таким чином: те, що Сатоші (Накамото. – Ред.) приніс у цей світ, не можна зупинити. Кожен режим, який намагався закрити його, зазнав невдачі, навіть китайська комуністична партія, яка намагалася закрити Біткоїн, цього не змогла. Отже, це технологія, яку неможливо зупинити», – заявив МакГенрі.

Відомий своєю прихильністю до фінансових інновацій та технологій, МакГенрі наголосив на необхідності для своїх колег отримати знання про Біткоїн, визнаючи, що регулювання цієї технології за допомогою необізнаних політиків є складним завданням.

Конгресмен також підкреслив, що «було б набагато легше вести розмову» з колегами-політиками, якби вони прочитали White Paper Сатоші Накамото про Біткоїн, перш ніж збиратися разом для прийняття законів. МакГенрі сказав, що нерозуміння Біткоїна серед політиків призвело до того, що вони потрапляють «в кролячі нори дезінформації». І це змушує їх приймати закони, ґрунтуючись на цьому досвіді.

Він також додав, що «готівка все ще залишається королем у незаконних фінансових процесах».

«Я намагаюся переконати політиків у Вашингтоні, що Сполучені Штати мають бути лідером, а не пасти задніх. І я хочу переконатися, що ви всі чітко почули це повідомлення», – сказав конгресмен МакГенрі.

Хто такий Патрік МакГенрі

Патрік МакГенрі – американський політик, член Палати представників США від Республіканської партії, який представляє Північну Кароліну. Він зарекомендував себе як один з провідних законодавців у сфері фінансових технологій та криптовалют, активно підтримуючи інновації та розвиток блокчейн-технологій. МакГенрі виступає за створення прозорих і справедливих регуляторних рамок для Біткоїн-індустрії, що дозволило б забезпечити захист інвесторів, при цьому не стримуючи технологічний прогрес і інноваційний розвиток.

Він відомий своєю критичною позицією щодо надмірного регулювання, вважаючи, що це може перешкоджати розвитку Біткоїна, і наголошує на необхідності підтримки інноваційного духу, який лежить в основі індустрії цифрових активів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що думають про BTC інші американські політики

Кандидат від республіканців на пост президента США Дональд Трамп нещодавно змінив своє ставлення до біткоїнів і вважає їх наразі «додатковою формою валюти». Він також признав той факт, що біткоїнами сьогодні багато хто користується, то ж не впевнений, що їх треба забороняти на теперішньому етапі.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024