Інвестори виводять гроші з ETF попри зростання біткоїна

Інвестори виводять гроші з ETF попри зростання біткоїна

Сегмент біржових фондів розпочав тиждень у червоній зоні.

За підсумками 8 квітня на ринку ETF зафіксовано чистий відтік коштів обсягом $224 млн. Про це повідомляє аналітик Bloomberg Ерік Балчунас.

Як і раніше, головним драйвером негативної динаміки на ринку залишається фонд Grayscale, з якого вивели за підсумками доби $303 млн. Наразі GBTC втратив уже 48% від загальних біткоїн-резервів, що були накопичені на момент перетворення у спотовий фонд.

BlackRock та Fidelity забезпечили певне надходження капіталу, але порівняно незначне: лише $21,3 та $6,3 млн відповідно. Тож останнім часом біткоїн-ETF перестали виступати ключовим чинником зростання попиту на BTC. Проте ситуація ще може змінитися.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка курсу BTC

Напередодні біткоїн продемонстрував стрімке зростання та закріпився вище важливого рівня підтримки у $70 000-71 000. До нового історичного максимуму, встановленого у березні цього року, залишається трохи більше за $2000.

Від початку року курс активу зріс на понад 60%. Інтерес до цифрового активу зростає як серед ходлерів, так і нових учасників індустрії, а також біржових гравців через нові фінансові інструменти. Також вперше в історії цінові рекорди були оновлені ще до халвінгу.

Біткоїн-ETF у Гонконгу

Окрім ринків США та ЄС, існує висока ймовірність запуску біржових фондів на основі біткоїна у Гонконгу. Зокрема вже дві компанії подали заявки на реєстрацію таких фінансових інструментів: Harvest Hong Kong та China Southern Fund. Незабаром їх має розглянути Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC).

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024