На біржах закінчуються біткоїни

На біржах закінчуються біткоїни

На відміну від попередніх бичачих циклів, власники монет не довіряють централізованим посередникам.

Біржові резерви біткоїнів впали до найнижчого рівня за останні роки. 90 700 BTC були виведені з основних бірж лише за останній місяць, повідомляє The Block.

Це зниження свідчить про перехід інвесторів до стратегії довгострокового утримання біткоїнів, коли вони зберігають свої біткоїни в холодних гаманцях замість того, щоб тримати їх на біржових рахунках. Ця тенденція триває вже кілька років, і на неї можуть впливати такі фактори, як стабільне зростання вартості активу, схвалення спотових біткоїн-ETF, а також очікування халвінгу.

На біржах закінчуються біткоїни
Динаміка біржових резервів BTC. Джерело: CryptoQuant.

Загальна тенденція до зменшення біржових резервів свідчить про те, що інвестори обирають довгострокові стратегії зберігання біткоїнів. Це підтверджує зростання впевненості у майбутній вартості цифрового активу.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Вплив на курс

Біржові резерви можуть впливати на ціну біткоїна через закон попиту і пропозиції. Коли біржові резерви зменшуються, менше монет стають доступними для негайного продажу на біржах. Таке зниження доступної пропозиції може сприяти зростанню курсу біткоїна.

Крім того, коливання резервів також можуть вплинути на ринкові настрої. Значне їх зниження може бути інтерпретоване як ознака впевненості серед інвесторів, що призведе до зростання оптимізму щодо майбутніх перспектив BTC і потенційно стимулюватиме подальші інвестиції.

Резерви Binance

Найбільша біржа цифрових активів Binance повідомила, що обсяг активів клієнтських коштів, які зберігаються на біржі, перевищив $100 млрд. Binance стверджує, що всі активи користувачів забезпечені коштами біржі 1:1, і торговельний майданчик має додаткові резерви, які можна перевірити за допомогою системи доказів резервів (POR).

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024