Обсяг активів на Binance перевищив $100 млрд

Обсяг активів на Binance перевищив $100 млрд

Біржа стверджує, що всі активи користувачів забезпечені коштами 1:1.

Обсяг активів клієнтських коштів, що зберігаються на біржі Binance, перевищив $100 млрд. Про це повідомляється на офіційному сайті торговельного майданчика.

Binance стверджує, що всі активи користувачів забезпечені коштами біржі 1:1, плюс торговельний майданчик має додаткові резерви, які можна перевірити за допомогою системи доказів резервів (POR), яка складається з 31 цифрового активу, що підтримується.

Багато користувачів та експертів критикують подібну «прозорість» криптобірж, оскільки вони не розкривають дані аудиту про фіатні резерви, зобов'язання клієнтів та компанії, а також іншу інформацію, що дозволяє оцінити її фінансовий стан.

Разом з тим, за даними DeFiLlama, загальна вартість активів, що зберігаються на централізованій біржі Binance, за останній рік зросла майже вдвічі – з $67 млрд до $115 млрд.

Критика Binance за її «непрозорість»

Біржа Binance неодноразово стикалася з критикою за свої непрозорі бізнес-практики, серед яких неясності щодо юридичної реєстрації, структури управління та зберігання коштів клієнтів. Ця ситуація викликає занепокоєння у користувачів і регуляторів, оскільки вона може ускладнити належний нагляд і захист інвесторів.

Також критики вказують на недостатньо прозорі політики щодо лістингу нових токенів та ведення торгів, що може призвести до конфліктів інтересів і маніпуляцій на ринку.

Binance ніколи не розкривала свій виторг, і лише за звітами сторонніх аналітичних сервісів можна здогадуватися про обороти на біржі.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Узбекистан подає до суду на Binance

Біржа Binance так і не заплатила штраф за роботу в Узбекистані без ліцензії, у зв'язку з чим Національне агентство перспективних проєктів (НАПП) готує судовий позов проти біржі.

Як відомо, Binance не має офіційно штаб-квартири, проте для вирішення суперечок правового характеру вона застосовує законодавство Гонконгу.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024