У Rozetka побачили попит на біткоїн-платежі

У Rozetka побачили попит на біткоїн-платежі

Українці активно використовують цифрові валюти для накопичення коштів.

Українські компанії мають упроваджувати можливість оплати послуг і товарів за допомогою біткоїна та криптовалют. Відповідну думку висловив голова платіжного сервісу RozetkaPay Олександр Лапко, повідомляє видання «SPEKA».

Він зазначив, що сьогодні багато українців використовують цифрові валюти для накопичення та зберігання коштів.

«Ми могли б забезпечити їм зручний спосіб їхнього використання. Я вірю, що це хороше рішення, яке точно реалізуємо. Але для цього потрібна легалізація», – зазначив Лапко.

За його словами, Біткоїн-індустрія – це сьогодні сіра зона і використовувати BTC досить складно. Багато великих гравців бояться, що вони відразу опиняться в центрі уваги і до них одразу постане багато запитань про те, як вони це роблять без ліцензії.

«Насамперед це має працювати у законному полі. До того ж ми розглядали спосіб інтеграції криптовалютних платежів, але поки що це дорожче за оплату карткою (банківською. – Ред.). Це буде великим стримувальним ефектом», – додав CEO RozetkaPay.

Нацбанк про статус біткоїна

У Національному банку України не вважають цифрові активи засобом платежу, а також наголосили, що ситуація найближчим часом навряд чи зміниться. Як зазначила заступниця голови НБУ Катерина Рожкова, коли країна перебуває у стані війни, будь-які зміни грошово-кредитної політики можуть призвести до сумних наслідків.

Вона також нагадала, що у меморандумі з МВФ є пункт, згідно з яким Нацбанк України разом із експертами фонду розгляне основні підходи та практики регулювання ринку криптоактивів і після цього подивиться, як це імплементувати в українське законодавство.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що думають банкіри

Враховуючи позицію центробанку та політику української влади, фінансові установи поки що теж не поспішають запроваджувати біткоїни.

Так, співзасновник monobank Михайло Рогальський повідомив, що його застосунок для інтернет-банкінгу не додаватиме найближчим часом біткоїн як оплату для своїх послуг.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024