Tether виділив грант BTCPay Server

Tether виділив грант BTCPay Server

Компанія вирішила підтримати розробку програмного забезпечення у сфері глобальних біткоїн-платежів.

Компанія Tether, емітент стейблкоїна USDT, 2 квітня оголосила про надання гранту у розмірі $100 000 фонду BTCPay Server Foundation. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У такий спосіб менеджмент підкреслив свою підтримку руху за вільне і відкрите програмне забезпечення (FOSS). Генеральний директор Tether Паоло Ардоіно зазначив, що компанія вірить у трансформаційний потенціал технологій і прагне надавати розробникам можливість створювати інноваційні рішення для користувачів по всьому світу.

Фонд BTCPay Server Foundation, відомий своїм програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, дозволяє торговцям і компаніям по всьому світу приймати платежі в біткоїнах та стейблкоїнах на Liquid. Це відображає ключову роль FOSS у стимулюванні технологічного прогресу і демократизації доступу до передових технологій.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке BTCPay Server

BTCPay Server – це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке дозволяє продавцям і компаніям приймати BTC як оплату за товари та послуги. Він був створений з метою надання децентралізованої та самостійної альтернативи стороннім платіжним процесорам.

BTCPay Server дозволяє користувачам обробляти біткоїн-транзакції напряму, не покладаючись на посередників, таких як традиційні платіжні системи або фінансові установи. Однією з ключових особливостей BTCPay Server є його акцент на конфіденційності та безпеці.

Підтримка від Human Rights Foundation

Як відомо, не лише Tether надає підтримку Біткоїн-компаніям та стартапам. Зокрема у березні 2024 року Human Rights Foundation відзначила грантами 14 Біткоїн-проєктів на загальну суму у $500 000. Одним з отримувачів допомоги став BTCPay Server. Зокрема було відзначено внесок розробників у уможливлення транзакцій в складних політичних та економічних умовах.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024