В Аргентині біткоїн-компанії зобов'язали реєструватися

В Аргентині біткоїн-компанії зобов'язали реєструватися

Таким чином регулятор хоче ідентифікувати фізичних та юридичних осіб, які працюють з біткоїном та криптовалютами.

Влада Аргентини зобов'язала місцеві біткоїн-компанії пройти реєстрацію для роботи на території країни, інакше вони змушені будуть закритися. Про це повідомляється на сайті Національної комісії з цінних паперів Аргентини (CNV).

Нещодавно Сенат Аргентини проголосував за закон, який має створити реєстр постачальників віртуальних активів (VASP). До цього реєстру мають потрапити будь-які установи, які надають жителям країни послуги із цифровими активами.

Регулюючим органом, що відповідає за ці процеси, призначено CNV.

За словами глави регулятора Роберто Сілви, новий закон було ухвалено відповідно до рекомендацій Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF).

Реєстрація потрібна для ідентифікації фізичних та юридичних осіб, які надають криптовалютні послуги в Аргентині. Галузеві компанії, які не пройшли реєстрацію, не зможуть працювати в країні, попередив Сілва.

Критика з боку Біткоїн-ком'юніті

Попри обіцянки президента Аргентини Хав'єра Мілея підтримувати розвиток Біткоїн-індустрії, влада країни за фактом, навпаки, запроваджує жорстке регулювання галузі. Ця ситуація викликала хвилю критики з боку представників Біткоїн-спільноти.

Зокрема, радник президента Сальвадору Макс Кайзер написав, що це «перша серйозна помилка Мілея».

«Він так і не знайшов часу зрозуміти Біткоїн, тепер він страждатиме від наслідків», – написав Кайзер.

Гендиректор Bull Bitcoin Френсіс Пуліо написав у соцмережі Х, що Мілей йде шляхом, який не відповідає лібертаріанцю, котрий виступає за Біткоїн.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інфляція та попит на біткоїни

В Аргентині на тлі інфляції у 276% попит на біткоїни зріс до максимального за 20 місяців значення. Водночас, як зазначають експерти, за цей самий час покупки стейблкоїнів впали на 60–70%.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024