Жителі Аргентини почали активно купувати BTC

Жителі Аргентини почали активно купувати BTC

Водночас обмін песо на долари став менш привабливим через стабілізацію американської валюти.

В Аргентині попит на біткоїни досяг максимального за 20 місяців значення на тлі 276% інфляції. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на дані місцевої біржі Lemon.

Обмін песо на долари – основний інструмент протягом десятиліть – за останні два місяці втратив свою привабливість, оскільки паралельний обмінний курс, що широко використовується, зміцнився на 10% щодо долара, у той час, як біткоїн за той самий період зріс майже на 60% щодо долара.

За тиждень, що завершився 10 березня, Lemon зареєструвала майже 35 000 угод з купівлі біткоїна, що вдвічі перевищує середній тижневий показник минулого року. Поведінка клієнтів була аналогічна поведінці клієнтів інших великих бірж в Аргентині.

Жителі Аргентини почали активно купувати BTC
Статистика щодо угод з біткоїном. Джерело: Lemon

Також повідомляється, що обсяг операцій з BTC у 2024 році зріс у десять разів порівняно з аналогічним періодом минулого року, за цей самий час покупки стейблкоїнів впали на 60–70%, зазначив генеральний директор Belo Мануель Бодройт.

Проблема з економікою в Аргентині

За даними статистичного агентства Аргентини, річна інфляція у країні досягла 211%. Це найгірший результат більш ніж за 30 років. У грудні минулого року споживчі ціни зросли на 25,5%.

Лібертаріанець Хав'єр Мілей, який вступив у грудні минулого року на посаду президента Аргентини, 20 грудня підписав указ більш ніж про 300 реформ з лібералізації економіки країни. Під час інавгурації він попередив, що аргентинцям доведеться пережити місяці болю, поки він працює над тим, щоб вивести країну з економічної кризи.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

«Легалізація» біткоїнів

Влада Аргентини вирішила спростити процес легалізації цифрових активів, навіть якщо вони не були враховані при сплаті податків. В одному з розділів реформи йдеться про «схему регулювання», яка дозволяє платникам податків декларувати біткоїни та криптовалюти, не надаючи додаткових доказів їхнього походження.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024