В Аргентині спростять «легалізацію» біткоїнів

В Аргентині спростять «легалізацію» біткоїнів

Платники податків зможуть вказувати у декларації цифрові валюти, не надаючи додаткових доказів їхнього походження.

Нова влада Аргентини на чолі з президентом Хав'єром Мілеєм збирається спростити процес легалізації цифрових активів, навіть якщо вони не були враховані при сплаті податків. Про це повідомляє The Crypto Times.

27 грудня в Конгресі Аргентини було представлено законопроєкт «Про основи та відправні точки для свободи аргентинців». Цей великий документ на 351 сторінку охоплює реформи в різних галузях, включаючи податки, зайнятість, злочинність, енергетику та вибори, і знаменує початок реформаторських планів Мілея.

У законопроєкті є положення, пов'язані із цифровими активами. Зокрема, в одному з розділів йдеться про «схему регулювання», яка дозволяє платникам податків декларувати біткоїни та криптовалюти, не надаючи додаткових доказів їхнього походження.

Згідно із запропонованим планом, платники податків повинні будуть сплачувати фіксовану ставку податку залежно від того, коли вони задекларували свої активи: 5%, якщо вони це зробили до березня 2024 року, 10% із квітня по червень 2024 року та 15% з липня по вересень 2024 року року.

Про нового президента

Хав'єр Мілей прийшов до влади на тлі зростаючої інфляції по всій країні. Аргентинський президент одного разу назвав біткоїн рухом, спрямованим на «повернення грошей їхньому початковому творцю – приватному сектору». З моменту вступу на посаду він не висловлювався публічно про цифрові активи.

Під час президентської кампанії Мілей обіцяв «шокову терапію» для економіки Аргентини, «спалити» центральний банк, який він називає «шахрайським девайсом», та замінити національну валюту песо на долар, щоб упоратися з гіперінфляцією та девальвацією. Загалом влада планує реалізувати до 300 реформ, спрямованих на відновлення фінансового сектору.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перші кроки нової влади

Перше, що дозволила нова аргентинська влада, це можливість укладати договірні угоди, приймати й оформляти контракти, деноміновані у біткоїні. За словами глави МЗС Діани Мондіно, боржник зобов'язаний просто надати відповідну кількість зазначеної валюти, незалежно від того, чи ця валюта є законним платіжним засобом у республіці чи ні.


Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024