Tether купив ще 8889 BTC

Tether купив ще 8889 BTC

Загальний обсяг біткоїн-резервів на рахунку компанії досяг 75 354 BTC.

Компанія Tether, емітент стейблкоїна USDT, суттєво наростила біткоїн-запаси, купивши 31 березня 8889 BTC. Відповідну інформацію підтверджує аналітичний сервіс Arkham Intelligence.

Tether купив ще 8889 BTC
Резерви компанії Tether. Джерело: Arkham Intelligence.

Згідно із цими даними, загальний обсяг біткоїнів на рахунку Tether досяг 75 354 BTC. 31 березня 2024 року компанія придбала майже 8889 BTC за $626,7 млн.

За останній рік компанія суттєво наростила запаси BTC. Раніше в Tether заявляли про те, що мають намір інвестувати в головний цифровий актив до 15% корпоративного прибутку, отриманого в результаті «надлишкових резервів стейблкоїнів USDT».

Стратегія Tether

Компанія Tether, яка випускає стейблкоїн USDT, інвестувала в біткоїн частину своїх резервів, що привернуло велику увагу Біткоїн-спільноти. Ця стратегія підкреслює впевненість компанії в біткоїні як у надійному засобі заощадження та інвестиційному активі.

Інвестування в біткоїн дозволяє Tether диверсифікувати свої резерви за межі традиційних фіатних валют та інших активів, тим самим зменшуючи потенційні ризики, пов'язані з волатильністю фінансових ринків.

Уперше Tether придбав біткоїни у вересні 2022 року. Початкова покупка становила 33 980 BTC. Відтоді компанія регулярно купує біткоїни щокварталу.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Думка CEO Tether

Як вважає генеральний директор компанії Tether Паоло Ардоїно, більшість керуючих фондами скоро усвідомлять потенціал біткоїна і дедалі частіше включатимуть цей актив у свої інвестиційні портфелі.

Він нагадав, що публічні компанії, такі як Tesla та MicroStrategy, давно є великими власниками BTC.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024