Сальвадор залучає найкращих Біткоїн-викладачів

Сальвадор залучає найкращих Біткоїн-викладачів

Розробник Bitcoin Core Люк Дашжр приєднається до ініціативи Cubo+ та проведе урок для студентів.

До освітньої програми Cubo+, запущеної в березні 2023 року в Сальвадорі, приєднався як викладач розробник Bitcoin Core та засновник майнінгового пулу OCEAN Люк Дашжр. Про це йдеться у повідомленні Державного офісу Біткоїна (ONBTC) на його сторінці у соцмережі X.

«Легенда Біткоїна Люк Дашжр незабаром проведе урок для студентів Сальвадору. Тільки найкраще, щоб стати найкращим», – йдеться у повідомленні.

Також до процесу викладання приєднається засновник і генеральний директор платіжної програми Tiankii Дарвін Отеро.

А до цього, минулого року, до ініціативи Cubo+ приєднався відомий Біткоїн-розробник і письменник Джиммі Сонг.

Згідно із сайтом програми, Cubo+ прагне допомогти вивчити основи Біткоїна та створити покоління професіоналів, «які будуватимуть країну та світ, де ми всі хочемо жити».

Політика Сальвадору

Сальвадор активно виступає за широке використання біткоїна. З того часу, як у 2021 році BTC був визнаний законним платіжним засобом, президент Наїб Букеле заохочує громадян переходити на цифрову валюту, а уряд інвестує в проєкти, пов'язані з біткоїном.

Біткоїн-стратегія центральноамериканської держави також привернула увагу світової громадськості після того, як у листопаді 2022 року, під час кризи, спровокованої крахом FTX, Букеле заявив, що Сальвадор купуватиме щодня по одному біткоїну.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Шкільна освіта

Сальвадор запроваджує низку освітніх програм для навчання населення основам Біткоїна, зокрема, у середніх школах. Неурядова організація Mi Primer Bitcoin, яка відповідає за цю ініціативу, підписала угоду з міністерством освіти. У межах програми 150 вчителів державних шкіл навчатимуть технологій, пов'язаних з Біткоїном.

Мета ініціативи полягає в тому, щоб усі учні Сальвадору до закінчення середньої школи мали хоча б базове уявлення про головний цифровий актив.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024