У BlackRock здивовані безпрецедентним зростанням біткоїн-ETF

У BlackRock здивовані безпрецедентним зростанням біткоїн-ETF

Ларрі Фінк зізнався, що він дуже оптимістичний щодо головного цифрового активу.

Безпрецедентне зростання спотового біржового біткоїн-фонду IBIT від BlackRock здивувало навіть представників компанії. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова BlackRock Ларрі Фінк, повідомляє Bitcoin Magazine.

«Я дуже оптимістично ставлюся до довгострокової життєздатності Біткоїна. Мене здивувало, наскільки він зріс. Ми створюємо ринок, який має більшу ліквідність, більшу прозорість, і я приємно здивований і ніколи б не сказав, що до подання заявки ми побачимо такий роздрібний попит», – заявив Фінк.

Позиція глави BlackRock щодо довгострокових перспектив біткоїна збігається із ширшою тенденцією прийняття його інституціональними структурами та визнання як законної інвестиційної спроможності. Позитивний погляд на біткоїн Фінка як генерального директора найбільшої у світі компанії з управління активами має велике значення і може вплинути на настрій інвесторів щодо BTC.

«IBIT – найшвидше зростаючий фонд в історії ETF», – підсумував Фінк.

Секрет успіху

Успіх біткоїн-фонду BlackRock відображає зміну переваг інвесторів щодо біткоїна, викликану такими факторами, як інфляція, економічна невизначеність та диверсифікація інвестиційних портфелів. Унікальні характеристики Біткоїна, включаючи його обмежену пропозицію та децентралізовану природу, позиціонують його як засіб збереження та засіб хеджування від традиційних фінансових ризиків.

У той час як фонд BlackRock IBIT продовжує стрімко зростати, визнання Фінком перспектив біткоїна ще більше укріплює довіру до ролі BTC у світовому фінансовому ландшафті. Зростання інтересу інституціональних інвесторів до інвестиційних продуктів, пов'язаних з біткоїном, свідчить про зрілість ринку та ширше визнання BTC як частини диверсифікованої інвестиційної стратегії.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Біткоїн у пріоритеті

Глава відділу цифрових активів BlackRock Роберт Мітчник нещодавно зазначив, що біткоїн у переважній більшості випадків залишається у пріоритеті у клієнтів компанії BlackRock, а інтерес до інших криптовалют і цифрових активів мінімальний. Говорячи про майбутнє біткоїна на Волл-стріт, Мітчник висловив оптимізм щодо взаємодії традиційних фінансів та нових технологічних досягнень.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024