Біткоїн залишається у пріоритеті в інвесторів BlackRock

Біткоїн залишається у пріоритеті в інвесторів BlackRock

Представник компанії Роберт Мітчнік висловив оптимізм щодо інтеграції традиційних фінансів і технологічних інновацій.

Біткоїн у переважній більшості випадків залишається у пріоритеті у клієнтів компанії BlackRock, а інтерес до інших криптовалют і цифрових активів мінімальний. Про це заявив голова відділу цифрових активів BlackRock Роберт Мітчнік, повідомляє Bitcoin Magazine.

За його словами, криптосупільство бажає отримати від BlackRock ширший спектр продуктів, але компанія, як і раніше, зосереджена на біткоїні. Говорячи про майбутнє головного цифрового активу на Волл-стріт, Мітчнік висловив оптимізм щодо конвергенції традиційних фінансів та нових технологічних досягнень.

«У результаті ми очікуємо, що відбудеться конвергенція, коли найкраще зі старої системи та нової технології зіллється у нову інфраструктурну систему у сфері фінансів», – заявив представник BlackRock.

Досягнення біткоїн-ETF від BlackRock

11 січня 2024 року Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила низку спотових біржових біткоїн-фондів, зокрема й заявку компанії BlackRock. Їхній запуск став одним із найуспішніших в історії ETF. За словами старшого аналітика Bloomberg Еріка Балчунаса, спотовий біткоїн-фонд BlackRock IBIT демонстрував чистий приплив коштів протягом 49 днів поспіль, що вдавалося лише 30 іншим ETF.

Компанія BlackRock має намір збільшити інвестиції у спотові біткоїн-ETF і з цією метою нещодавно створила ще два фонди – Global Allocation Fund (MALOX) та Strategic Income Opportunities Fund (BSIIX).

Ситуація на ринку

Минулого тижня сукупний відтік капіталу зі спотових біткоїн-ETF досяг $742 млн. У контексті окремих спотових біткоїн-ETF найбільшу позитивну динаміку станом на 20 березня продемонстрував фонд від BlackRock ($49,3 млн).

Проте експерти очікують, що найближчими днями відновиться приплив коштів до біткоїн-ETF.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024