Bakkt намагається довести свою спроможність

Bakkt намагається довести свою спроможність

У своєму звіті компанія стверджує, що за минулий рік отримала $780 млн доходу.

Компанія Bakkt у 2023 році отримала загальний прибуток у розмірі $780,1 млн. Про це свідчить її звітність.

Bakkt повідомила, що тільки в четвертому кварталі 2023 року вона отримала загальний виторг у розмірі $214,5 млн. Ця сума охоплює, зокрема, валовий доход від цифрових активів.

Зміцнивши свій баланс, кастодіальна компанія має намір продовжити масштабування свого бізнесу в 2024 році. Новий генеральний директор Bakkt Енді Мейн заявив, що цього року компанія зосередиться на кількох ініціативах.

«У 2024 році ми зосередимося на низці стратегічних ініціатив, які забезпечать нашому бізнесу ефективне масштабування, включаючи розширення клієнтської мережі, збільшення набору продуктів і розумне керування витратами», – додав глава компанії.

У звіті компанія також опублікувала свої очікування щодо результатів діяльності у 2024 році. За даними компанії, вона очікує, що виручка за весь рік становитиме від $3,2 млрд до $5,1 млрд. Зокрема, валовий виторг від цифрових валют становитиме від $3,2 млрд до $5 млрд.

Однак компанія також очікує, що її витрати на криптовалюту та BTC будуть аналогічними до доходів, і на цьому фоні прогнозує беззбитковість свого бізнесу.

За крок до банкрутства

7 лютого Bakkt подала до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) поправки до свого щоквартального звіту, в розділі якого містилася примітка про те, що компанія «не зможе продовжувати свою діяльність як діюче підприємство».

Це означало, що компанія відчуває брак коштів для фінансування своєї діяльності наступного року. Проте в останньому звіті, що показав позитивні результати, пом'якшила умови, які викликали побоювання щодо можливості компанії продовжувати свою діяльність.

Крім того, гендиректор компанії Енді Мейн висловив натхнення щодо поліпшення ринкових умов і заявив, що це допоможе їм виконати свої ключові пріоритети та привести компанію до прибутковості.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перехід на нову бізнес-модель

Тривала криза в березні 2023 року змусила Bakkt припинити надання послуги роздрібним інвесторам. Таким чином, компанія перейшла на нову бізнес-модель B2B2C. Вона передбачає співпрацю основного бізнесу з дочірніми компаніями та їхню скоординовану роботу щодо задоволення потреб кінцевих споживачів.


Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024