Золотодобувна компанія з Перу хоче купити 24 800 BTC

Золотодобувна компанія з Перу хоче купити 24 800 BTC

Nilam Resources для придбання біткоїнів випустить привілейовані акції серії С.

25 березня перуанська золотодобувна компанія Nilam Resources, Inc. заявила, що збирається придбати 24 800 біткоїнів, що еквівалентно $1,7 млрд за поточним курсом. Про це повідомляється у пресрелізі фірми.

Nilam Resources випустить новий привілейований клас акцій серії С в обмін на 24 800 біткоїнів за ціною, нижчою від ринкової. Золотодобувачі також підписали листа про наміри з компанією Xyberdata LTD про створення на Маврикії фірми MindWave, яка згодом зберігатиме цифрові активи.

Запланована купівля біткоїнів стане для Nilam Resources важливою стратегічною віхою у прагненні диверсифікації та інновацій.

«Компанія та її команда старанно працювали протягом останніх кількох місяців, щоб завершити всі угоди та комплексні перевірки, потрібні для переходу до юридично зобов'язального листа про наміри», – заявив генеральний директор Nilam Resources Пранджалі Мор.

Співпраця з Xyberdata та створення MindWave на Маврикії є частиною стратегічного бачення Nilam Resources щодо використання потенціалу біткоїна. Ці активи послужать не лише значним доповненням до портфеля компанії, а й забезпеченням для залучення капіталу для інвестицій у високоприбуткові генеруючі проєкти.

Реакція Біткоїн-спільноти

Між тим у Біткоїн-спільноті неоднозначно поставилися до заяв Nilam Resources. Там звернули увагу на те, що ринкова капіталізація компанії становить лише $4 млн. Здатність такої фірми придбати біткоїни загальною вартістю понад $1,7 млрд викликає у користувачів сумніви.

«Я видалив свій твіт про те, що золотошукач купує 24 000 BTC, після того як один з коментаторів зазначив, що це дійсно трюк вмираючої копійкової акції», – прокоментував аналітик Туур Демеестер.

У ком'юніті наголосили, що лист про наміри та безпосередньо угоду про купівлю цифрового активу – це різні речі. Новина, що широко тиражується, може бути частиною так званої схеми Pump and Dump, орієнтованої на штучне завищення вартості акцій компанії.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Хто з компаній купує біткоїни

Компанія MicroStrategy прийняла революційний підхід до інвестування у біткоїн, який став ключовим елементом їхньої корпоративної фінансової стратегії. Вона почала акумулювати Біткоїн із серпня 2020 року. Востаннє, 18 березня, MicroStrategy додатково придбала 9245 BTC, витративши на це близько $623 млн. Таким чином компанія сумарно придбала 214 246 BTC за $7,53 млрд за середньою ціною $35 160 за біткоїн.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024