Запаси MicroStrategy зросли на 9245 BTC

Запаси MicroStrategy зросли на 9245 BTC

Покупка нових біткоїнів коштувала компанії $623 млн.

Компанія MicroStrategy додатково придбала 9245 BTC, витративши на це близько $623 млн. Про це написав співзасновник фірми Майкл Сейлор на своїй сторінці в соцмережі X.

«MicroStrategy придбала додаткові 9245 BTC за $623 млн, використавши кошти, отримані від розміщення облігацій та прибутку. У середньому покупка одного біткоїна обійшлася у $67 382», – написав Сейлор.

Таким чином, станом на 18 березня 2024 року MicroStrategy сумарно придбала 214 246 BTC за $7,53 млрд за середньою ціною $35 160 за біткоїн.

Розміщення облігацій

Останнім часом MicroStrategy активно розміщує облігації за незабезпеченими та старшими зобов'язаннями. Востаннє компанія оголосила про плани розміщення цінних паперів на $500 млн з терміном погашення до 2031 року.

Як і обіцяла, компанія спрямувала надходження від розміщення насамперед на придбання додаткових біткоїнів та підтримку загальних корпоративних цілей.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Як це впливає на акції компанії

Бізнес MicroStrategy, пов'язаний із розробленням програмного забезпечення, забезпечує додаткову стабільність його оцінки, генеруючи грошові потоки, які можуть бути реінвестовані у BTC. У зв'язку з цим аналітична компанія Benchmark виставила рейтинг «купувати» MicroStrategy із ціновим орієнтиром $990, посилаючись на унікальну бізнес-модель компанії.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024