У Benchmark радять поквапитися з купівлею акцій MicroStrategy

У Benchmark радять поквапитися з купівлею акцій MicroStrategy

Капіталізація компанії-розробника програмного забезпечення зростає в унісон з ралі біткоїна.

Аналітична компанія Benchmark виставила рейтинг «купувати» MicroStrategy з ціновим орієнтиром $990, посилаючись на унікальну бізнес-модель компанії. Про це повідомляє CoinDesk.

Оцінка ґрунтується на припущенні, що біткоїїн зросте до $125 000 до кінця 2025 року. Цей оптимізм підкріплюється очікуваним впливом спотових біткоїн-ETF та майбутнім халвінгом, що мають посприяти зростанню ціни біткоїна.

Бізнес MicroStrategy, пов'язаний з розробкою програмного забезпечення, забезпечує додаткову стабільність його оцінки, генеруючи грошові потоки, які можуть бути реінвестовані в BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-резерви MicroStrategy

MicroStrategy визнана найбільшим корпоративним власником біткоїнів. Компанія нещодавно збільшила свої активи, придбавши додаткові 3000 монет за $155 млн, довівши їх загальну кількість до 193 000 BTC.

Підхід компанії до накопичення біткоїнів відповідає історичній тенденції між халвінгом та подальшим зростанням ціни біткоїна. MicroStrategy наразі є головним гравцем на ринку біткоїн-інвестицій і не планує продавати монети в майбутньому.

Хакерська атака

Негативним ефектом рекордної популярності компанії є атаки хакерів. Зокрема 25 лютого зловмисники зламали її акаунт у соцмережі Х для просування скам-проєктів на основі альткоїнів. Загальні збитки склали близько $440 000.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024