Акаунт MicroStrategy в соцмережі X зламали

Акаунт MicroStrategy в соцмережі X зламали

За даними аналітиків, збитки від зламу вже перевищили $440 000.

Акаунт компанії MicroStrategy в соціальній мережі X був зламаний хакерами, які розмістили на сторінці посилання на фальшивий аірдроп токена MSTR на базі Ethereum. Про це повідомляє Cointelegraph.

Щоб взяти участь «у роздачі», користувачам пропонувалося перейти за посиланням та авторизувати свій гаманець.

За даними аналітичних платформ ZachXBT і Scam Sniffer, збитки від зламу вже становлять понад $440 000. Зокрема, в ZachXBT з'ясували, що тільки один користувач втратив понад $420 000, через кілька хвилин після того, як перше шкідливе посилання було розміщено на акаунті MicroStrategy в X.

Експерти поспішили вказати на дещо очевидний характер афери, а британський інвестор під ніком Кобі зазначив, що компанія MicroStrategy, орієнтована винятково на біткоїн, скоріше за все, не стала б запускати токен на базі Ethereum.

Що потрібно знати про MicroStrategy

MicroStrategy – це компанія, що спеціалізується на бізнес-аналітиці. У серпні 2020 року компанія вийшла на біткоїн-ринок, виділивши $250 млн для покупки BTC. З того часу компанія постійно поповнює свої запаси біткоїнів, зібравши вже понад 190 000 монет на загальну суму близько $10 млрд.

Цей підхід не лише зміцнив позицію компанії як одного з найбільших інституціональних інвесторів у біткоїн, а й привернув неабияку увагу до MicroStrategy з боку інвесторів.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Хто ще постраждав від хакерського зламу

18 лютого стало відомо, що внаслідок хакерського зламу постраждала біржа FixedFloat. Повідомлялося, що зловмисникам вдалося отримати 409 BTC та інші криптоактиви на загальну суму в $5 млн.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024