Хакери вкрали у біржі FixedFloat понад 400 BTC

Хакери вкрали у біржі FixedFloat понад 400 BTC

Торговельний майданчик втратив сумарно $26 млн у різних цифрових активах.

Децентралізована криптобіржа FixedFloat зазнала хакерської атаки, внаслідок чого втратила 409 BTC (понад $21 млн за курсом на сьогодні) і $5 млн в інших цифрових активах. Представники торговельного майданчика офіційно підтвердили факт зламу.

«Підтверджуємо, що злам та розкрадання коштів справді мали місце. Ми поки що не готові надавати публічні коментарі з цього приводу, оскільки працюємо над усуненням усіх можливих вразливостей, підвищенням безпеки та розслідуванням. Незабаром наш сервіс знову буде доступним», – йдеться у повідомленні.

Експерти аналітичного сервісу Cyvers з'ясували, що зловмисники вивели загалом $26 млн у цифрових активах.

Що таке FixedFloat

FixedFloat – це повністю автоматизований сервіс для обміну криптовалют і токенів. Компанія заснована понад п’ять років тому, а її штаб-квартира розташована на Сейшельських Островах.

Раніше майданчик фігурував у великому зламі криптоказино Duelbits. Як стало відомо, зловмисники використали майданчик для конвертації вкрадених активів.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Злам OKX

Наприкінці минулого року хакери також атакували централізовану біржу OKX. Внаслідок цього торговельний майданчик втратив $400 000.

Хакер, імовірно, використовував уразливість у застарілому проксі-контракті на платформі-агрегаторі OKX DEX, який вже не застосовувався протоколом для здійснення користувацьких транзакцій. Існує припущення, що OKX оновила версію контракту, але не відключила його стару версію.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024