Біткоїнерам запропонували заміну стратегії Hodl

Біткоїнерам запропонували заміну стратегії Hodl

Вона полягає у продажу частини запасів BTC, коли ринок досягає показника «надзвичайної жадібності»

Продаж частини запасів біткоїнів, коли ринок перебуває у стані «екстремальної жадібності», є більш прибутковою інвестиційною стратегією, ніж просто купівля та Hodl. Відповідним аналізом поділився користувач мережі Reddit із ніком skogsraw, передає Cointelegraph.

Він змоделював кілька варіантів стратегій та поділився ними з іншими користувачами. Перша стратегія skogsraw передбачала вкладення $100 у біткоїн раз на тиждень, починаючи з 17 березня 2018 року по 9 вересня 2023 року, що принесло 124,8% прибутку.

Друга стратегія містила багаторівневий план, який передбачав купівлю BTC в еквіваленті $150 щотижня під час екстремального страху, $100 – у страху, $75 – у нейтральному стані, $50 – у жадібності та $25 – в екстремальній жадібності.

Третя стратегія була такою самою, але в ній передбачався продаж 5% накопичених біткоїнів щотижня, якщо вони потрапляли до зони екстремальної жадібності. Ця стратегія виявилася найприбутковішою, її прибутковість становила 184,2% порівняно з першою (124,8%) та другою (140,1%).

skogsraw, однак, визнав, що тести не було перепровірено, і наголосив, що тестування має проводитися на більшій кількості тимчасових інтервалів.

У висновках skogsraw також не враховувалася комісія мережі Біткоїна за торгівлю, яка часто досягає максимуму в періоди екстремальної жадібності.

«Проте це дуже переконливі результати на користь коригування вашої стратегії. Сподіваюся, ви знайдете її корисною у майбутньому бичачому періоді!», – розповів користувач.

Чому біткоїнери виступають за стратегію Hodl

Стратегія Hodl популярна серед біткоїнерів, тому що вона заснована на довгостроковому погляді на біткоїн як на актив, вартість якого зростатиме з часом через його обмежену пропозицію і попит, що збільшується.

Ця стратегія передбачає утримання біткоїна протягом тривалого часу, ігноруючи короткострокові коливання ринку та спекулятивні тенденції, що знижує ризик втрат через необдумані рішення у періоди високої волатильності.

Hodl підтримує ідею про те, що біткоїн є не лише засобом обміну, а й засобом заощадження, аналогічним золоту. Таким чином, відданість стратегії Hodl відображає переконання у довгостроковій фінансовій цінності біткоїна та його потенціалі як інструмента для збереження капіталу в умовах економічної нестабільності та інфляції.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли Індекс жадібності та страху востаннє був на максимумі

Аналітики нагадують, що на тлі турбулентності ринку його учасники можуть демонструвати крайні форми емоційної поведінки. У зв'язку з активним зростанням курсу біткоїна Індекс жадібності та страху 5 березня досяг показника 90 – екстремальної жадібності. Перед цим індекс 90 був незначно перевищений 19 лютого 2021 року.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024