Індекс жадібності та страху рекордно зріс

Індекс жадібності та страху рекордно зріс

Різкий стрибок відбувся на тлі досягнення біткоїном історичного максимуму.

У зв'язку з активним зростанням курсу біткоїна індекс жадібності та страху у вівторок, 5 березня, досяг показника 90 – екстремальної жадібності. Відповідні дані надає сервіс Alternative Me.

Індекс жадібності та страху рекордно зріс
Останні показники індексу жадібності та страху. Джерело: Alternative Me.

У вівторок, коли курс головного цифрового активу оновив історичний максимум ($69 000), показник жадібності та страху практично також досяг рекордного показника. Востаннє індекс 90 був трохи перевищений 17 лютого 2021 року.

Індекс жадібності та страху рекордно зріс
Статистика індексу жадібності та страху. Джерело: Alternative Me.

Після того як курс біткоїна скоригувався, показник індексу також знизився і сьогодні він знаходиться на рівні 75.

Аналітики нагадують, що на тлі турбулентності ринку його учасники можуть демонструвати крайні форми емоційної поведінки. Наприклад, ставати жадібними, коли ринок зростає, або спонтанно продавати активи через ірраціональну реакцію на тимчасове падіння котирувань.

Навіщо потрібен цей індекс

Індекс жадібності та страху слугує важливим показником настроїв на ринку Біткоїна, допомагаючи інвесторам визначити, коли потрібна обережність і коли надається можливість для покупки. Цей індикатор ґрунтується на різних даних, охоплюючи обсяги торгів, опитування, домінування та темпи зміни цін, надаючи кількісну оцінку ступеня жадібності чи страху серед учасників ринку.

У разі високого рівня жадібності може спостерігатися перекупленість ринку, що попереджає про потенційну корекцію, тоді як переважання страху вказує на можливий недооцінений стан активів, відкриваючи двері для вигідних входів.

Таким чином, цей індекс є ключовим інструментом для стратегічного планування інвестицій, дозволяючи уникати емоційних рішень і сприяючи більш обґрунтованим угодам.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Смайли допоможуть у трейдингу

Окрім показників індексу жадібності та страху, як з'ясували вчені, трейдерам допоможуть передбачити результати торгів емодзі у соціальних мережах. Так, оптимістичний дискурс є барометром настрою ринку, а емодзі, пов'язані з позитивним настроєм, часто передвіщали позитивний рух трендів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024