Майкл Сейлор розповів, як упроваджував Біткоїн-стратегію

Майкл Сейлор розповів, як упроваджував Біткоїн-стратегію

Перш ніж купити першу партію BTC, співзасновник MicroStrategy запропонував акціонерам викупити в них акції.

Співзасновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор згадав, як зіткнувся в 2020 році з труднощами, перш ніж додати біткоїни на баланс фірми. Про це він розповів на нещодавньому саміті 2024 Abundance360, передає Bitcoin Magazine.

Зокрема, перед тим як придбати першу партію BTC за $250 млн, Сейлор зробив пропозицію акціонерам викупити їхні акції.

«Ми оголосили, що проведемо голландський аукціон та викупимо акції на суму $250 млн із премією. Акції коштували тоді близько $121–122. Ми запропонували акціонерам викупити їх за ціною $140 і дали 20 днів на роздуми», – пояснив Сейлор.

Він сказав, що його філософія полягає в тому, щоб «купувати біткоїни», і що він готовий зробити все, що потрібно, аби накопичити більше. На той момент ціна біткоїна становила приблизно $11 000, що нижче за історичний максимум у $20 000, встановлений у 2017 році.

Стратегія Майкла Сейлора

Агресивна стратегія Майкла Сейлора щодо придбання біткоїнів для MicroStrategy зробила компанію з розроблення програмного забезпечення одним із найбільших корпоративних власників BTC. Нині фірма володіє BTC у сумі понад $13,7 млрд.

MicroStrategy фінансувала покупки біткоїнів за рахунок розміщення боргових зобов'язань та випуску акцій, навіть незважаючи на волатильність ринку, і дала зрозуміти, що не планує продавати свої запаси найближчим часом.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Останнє придбання MicroStrategy

Кілька днів тому стало відомо, що компанія Майкла Сейлора додатково придбала 9245 BTC, витративши на це близько $623 млн. Таким чином станом на 18 березня 2024 року MicroStrategy сумарно придбала 214 246 BTC за $7,53 млрд за середньою ціною $35 160 за біткоїн.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024