Kraken зберігатиме біткоїни для інституціоналів

Kraken зберігатиме біткоїни для інституціоналів

Платформа дозволить клієнтам керувати коштами та переміщати їх у межах «єдиного інтерфейсу».

Кастодіальний сервіс для інституціональних інвесторів розробила біржа Kraken. Про це повідомляється на сторінці торговельного майданчика у соціальній мережі X.

«Kraken Custody – перший продукт нашого нового інституціонального бренду. Пропонований через Kraken Financial, схвалений регуляторами кількох штатів, він ідеально підходить для надання кваліфікованих кастодіальних рішень інституціональним клієнтам США», – йдеться у повідомленні.

Платформа дозволить клієнтам сервісу управляти та переміщати кошти в рамках «єдиного інтерфейсу, захищеного новітніми протоколами безпеки» біржі.

«Зберігання завжди було невід'ємною складовою інституціональної криптоіндустрії, і нещодавній успіх біткоїн-ETF лише наголосив на потребі ширшого набору кваліфікованих кастодіанів», – заявив глава Kraken Institutional Тім Огілві.

Про біржу Kraken

Kraken є однією з перших біткоїн-бірж. За 12 років свого існування вона жодного разу не зазнала хакерського зламу.

Однак сьогодні Kraken, судячи із середньодобових обсягів торгів, переживає далеко не найкращі часи. Щоб залишитися на плаву, біржа намагається масштабувати бізнес, запускаючи нові проєкти.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Kraken потіснив Coinbase

Ще зовсім нещодавно єдиним кастодіаном на ринку спотових біткоїн-ETF, що розвивається, була біржа Coinbase. Кастодіани відіграють ключову роль на ринку спотових біткоїн-ETF, оскільки забезпечують збереження біткоїнів на мільярди доларів, якими володіють такі фонди. Прагнучи витіснити Coinbase, «єдиного кастодіана», Kraken запустила свій сервіс.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024