LQWD стане постачальником ліквідності для Lightning-компанії

LQWD стане постачальником ліквідності для Lightning-компанії

У межах партнерства глобальні клієнти Amboss матимуть прямий доступ до ліквідності інституціонального рівня.

Компанія LQWD Technologies Corp оголосила про нове партнерство з Amboss Technologies Inc., у межах якого стане провідним постачальником послуг ліквідності. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У межах партнерства LQWD надасть Amboss 10 біткоїнів, а потім планує збільшити кількість BTC протягом усього періоду співпраці.

«Партнерство з LQWD забезпечить глобальним клієнтам Amboss прямий доступ до ліквідності інституціонального рівня для платежів у біткоїнах, дозволяючи LQWD генерувати додатковий прибуток через свої вузли в Lightning Network. Крім того, це партнерство збільшує пропозицію на ринку ліквідності Amboss, дозволяючи LQWD задовольнити ринковий попит на ліквідність Lightning Network», – сказав співзасновник та генеральний директор Amboss Джессі Шрадер.

Про компанію Amboss Technologies

Amboss Technologies спеціалізується на рішеннях з аналізу даних для Lightning Network і пропонує такі продукти, як Magma та Hydro, для організації ринку й автоматизації ліквідності. Magma служить як ринок ліквідності, а Hydro дозволяє автоматизувати ліквідність для безперебійних платежів у мережі Lightning Network.

Стартап Amboss використовує дані, аналітику та соціальний компонент, щоб користувачі могли приймати стратегічні рішення щодо маршрутизації платежів через мережу Lightning. Компанія заявляє, що фінансування піде на дослідження у галузі штучного інтелекту. Зокрема, використовуючи ШІ та машинне навчання, Amboss може додати різні інструменти прийняття рішень до своїх продуктів, які допоможуть автоматизувати керування вузлами та каналами.

Amboss першою запровадила у свою платформу соціальний прошарок, який охоплює групи спільноти, дошки оголошень, систему оцінки репутації та можливість взаємодії у соцмережах.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Про зростання Lightning Network

За останній місяць пропускна спроможність мережі Lightning зросла на 37% і досягла історичного максимуму в $325 млн.

Збільшення пропускної спроможності в доларах США збігається з оновленням біткоїном історичних максимумів більш ніж у $70 000.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024