Пропускна здатність Lightning Network зростає

Пропускна здатність Lightning Network зростає

Мережа встановила черговий абсолютний рекорд у фіатному вимірі на тлі позитивної динаміки курсу BTC.

Пропускна здатність мережі Lightning зросла на 37% за останній місяць та досягла історичного максимуму в $325 млн. Про це повідомляє The Block.

Проте потужність у біткоїн-вимірі знизилася на 5%. Збільшення пропускної здатності у доларах США збігається з оновленням біткоїном історичних максимумів у понад $70 000.

Пропускна здатність Lightning Network зростає
Пропускна здатність мережі Lightning. Джерело: The Block.

Попередні піки Lightning Network також збігалися зі зростанням цін на біткоїн, що вказує на кореляцію між цими двома показниками. До того ж використання другого рівня блокчейну дозволяє економити на комісіях, що особливо доцільно при мікротранзакціях.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток мережі Lightning

Пропускна спроможність мережі Lightning Network може бути представлена як у доларах США, так і у BTC, заблокованих у двонапрямних платіжних каналах. Ці канали дозволяють здійснювати швидкі та економічно ефективні транзакції, а остаточний розрахунок відбувається на базовому рівні блокчейну Біткоїна.

Генеральний директор компанії Lightspark Девід Маркус підкреслив важливість зміцнення інфраструктури та пропускної спроможності мережі. Це особливо важливо у контексті підвищення масштабованості та зручності використання біткоїн-платежів.

Lightning-платежі для майнерів

Один із найстаріших майнінгових пулів Braiins почав використовувати мережу Lightning для виплат майнерам. Завдяки нововведенню учасники пулу зможуть набагато швидше отримувати свою винагороду за внесок у загальний хешрейт.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024