Кит обвалив курс BTC на BitMEX

Кит обвалив курс BTC на BitMEX

Різке зниження курсу відбулося після того, як невідомий користувач продав 400 BTC за короткий проміжок часу.

Аномальне зниження курсу біткоїна до $8900 відбулося на біржі BitMEX після того, як невідомий продав понад 400 BTC за короткий проміжок часу. Про це повідомляє Cointelegraph.

BitMEX підтвердила великий ордер на продаж на спот-ринку BTC/USDT і розпочала внутрішнє розслідування ситуації. За словами користувача Syq, невідомий кит продав приблизно понад 400 BTC партіями по 10–50 BTC протягом двох годин. У зв'язку з інцидентом BitMEX заблокувала виведення коштів із деяких рахунків.

Коментуючи інформацію про заблоковані облікові записи, BitMEX заявила:

«Просто для уточнення: ми не відключили виведення коштів для всіх користувачів, а лише для кількох облікових записів, які є частиною розслідування».

BitMEX також підтвердила, що її торговельна платформа працює нормально й усі кошти перебувають у безпеці.

Що відбувається з курсом

За даними сервісу CoinGlass, за останню добу обсяг ліквідацій за ф'ючерсними контрактами на ринку становив $522,82 млн. Це сталося на тлі просадки біткоїна нижче за $65 000.

Усього під ліквідацію потрапили 223 030 трейдерів. За втратами переважають довгі позиції – $443,5 млн. На короткі позиції припадає $79,32 млн.

Серед бірж у лідерах виявилися Binance та OKX. Їхня загальна частка становила майже 70%. Станом на полудень 19 березня біткоїн торгується на позначці $63 200.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відтік з біткоїн-ETF

18 березня чистий відтік капіталу з біржових біткоїн-фондів становив $154,3 млн. Головною причиною негативного тренду став рекордний відтік коштів з фонду Grayscale, який досяг $642,5 млн. До того ж надходження до фонду Fidelity також значно впали (до $5,9 млн), що також сприяло негативній динаміці капіталу на ринку.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024