У США почали приймати ставки на біткоїн

У США почали приймати ставки на біткоїн

На сайті Kalshi можна зробити ставки щонайменше на три контракти на BTC.

Американська біржа прогнозів Kalshi запустила ставки на динаміку цін біткоїна. Про це повідомляє сайт компанії.

Kalshi запускає для своїх клієнтів контракти на прогнози, що дозволяють робити ставки на динаміку цін біткоїна.

Станом на 18 березня на сайті Kalshi можна зробити ставки як мінімум на три контракти на біткоїн, зокрема й той, коли біткоїн досягне позначки $100 000.

На даний час у контракті перераховано 10 доступних щомісячних ринків, причому найближчий з них передбачає, що біткоїн досягне цієї позначки 28 березня 2024 року. Остання доступна ставка – до 31 грудня 2024 року.

Серед інших контрактів – прогноз того, якої позначки досягне біткоїн у 2024 році, та прогноз щоденної ціни BTC. Річний прогноз ціни пропонує п'ять контрактів від $75 000 до $150 000. Щоденний прогноз охоплює 15 ринків, починаючи з $66 750 і закінчуючи $70 250.

Біржа Kalshi та ринок передбачень

Ринок передбачень з'явився у США ще в 1884 році, проте перша ліцензія була видана лише через 137 років. При цьому прогнозами займалися серйозні гравці: Goldman Sachs, Deutsche Bank, Ford, Google.

Ринок передбачень у США являє собою платформи, де учасники можуть укладати ставки на результат різних подій, охоплюючи політичні вибори, економічні показники, погодні умови й інші суспільно значущі явища. Ці ринки, часто структуровані як біржі ставок чи ф'ючерсні ринки, надають унікальну можливість аналізувати громадську думку та прогнозувати майбутні події на основі колективної мудрості учасників. Вони використовуються не лише для фінансової вигоди, а й у дослідних та аналітичних цілях, оскільки ціни на ринку передбачень можуть відображати ймовірність певних результатів. У США ринки передбачень перебувають під суворим регулюванням, щоб забезпечити їхню прозорість, чесність і захист учасників.

Kalshi – це фінансова біржа, яка дозволяє інвесторам торгувати активами, виходячи з очікуваних результатів майбутніх подій. Заснована у 2019 році. Ринки Kalshi охоплюють широке коло сфер, починаючи від економіки та міжнародних відносин і закінчуючи погодою та шансом виявити інопланетян.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози щодо курсу біткоїна

Зазначимо, що представники Біткоїн-спільноти часто висловлюють прогнози щодо курсу головного цифрового активу. Нещодавно глава компанії Blockstream Адам Бек заявив, що ціна біткоїна рухається до позначки $100 000.

На його думку, фундаментальні показники BTC і ціна дещо розійшлися, тому він вважає, що ціна їх наздожене.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024