На ринку зростає інтерес до записів Ordinals

На ринку зростає інтерес до записів Ordinals

Колекція NodeMonkes за добу подорожчала на 50%.

Вранці в понеділок, 18 березня, мінімальна ціна запису Ordinals NodeMonkes зросла майже на 50% за останні 24 години, перевищивши ринкову капіталізацію Bored Ape Yacht Club. Відповідні дані надає сервіс CoinGecko.

На ринку зростає інтерес до записів Ordinals
Топ-5 NFT-колекцій з капіталізації. Джерело: CoinGecko.

Станом на полудень, 18 березня, за київським часом ціна NodeMonkes за останні 24 години підскочила на 48,3%, до 0,8 BTC, а ринкова капіталізація зросла приблизно до $543 млн, що зробило її другою за величиною колекцією NFT.

Продажі NodeMonkes зросли на 140,8% за останні 24 години і досягли обсягу продажів у $5,1 млн, згідно з даними CryptoSlam.

Відповідно до статистики CoinGecko, інші колекції на блокчейні Біткоїна, такі як Ordinal Maxi Biz, Quantum Cats, Bitcoin Puppets, також демонструють вибухове зростання.

Про проєкт NodeMonkes

Колекція під назвою NodeMonkes була запущена у грудні 2023 року, початкова вартість екземплярів стартувала від $9000. Однак незабаром цифрові зображення піксельних мавп на блокчейні Біткоїна стали серією записів Ordinals, що найбільше продається. У результаті вартість однієї з «мавп» досягла $1 млн минулого понеділка, 11 березня.

Учасники ринку очікують, що така активність торгів записами Ordinals триватиме протягом усього березня.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит на колекцію Quantum Cats

Великою популярністю серед знавців користується колекція Quantum Cats на блокчейні Біткоїна. Quantum Cats – це проєкт Ordinals Taproot Wizards.

5 лютого було розпродано початковий тираж у 3000 Quantum Cats, що теоретично принесло проєкту Taproot Wizards близько $13 млн доходу.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024