Бенкману-Фріду загрожує до 50 років ув’язнення

Бенкману-Фріду загрожує до 50 років ув’язнення

Судовий розгляд додаткових звинувачень проти екс-СЕО біржі FTX може призвести до більш суворого покарання.

Міністерство юстиції США рекомендувало посилити покарання для колишнього гендиректора біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда, засудивши його до 40-50 років ув'язнення. Про це повідомляє CoinDesk.

Федеральні чиновники також виступають за штраф у розмірі $11 млрд і конфіскацію майна. Раніше Бенкман-Фрід уже був визнаний винним за сімома пунктами звинувачення у шахрайстві та змові, пов'язаних з крахом FTX.

Прокурори стверджували, що дії Бенкмана-Фріда, включаючи надання неправдивої інформації інвесторам і спрямування незаконних пожертвувань у політичну систему, вимагають таких суворих наслідків, щоб запобігти фінансовим зловживанням і компенсувати шкоду, заподіяну тисячам жертв.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Крах FTX

На момент свого краху FTX була третьою найбільшою біржею на ринку цифрових активів за обсягами торгів. Щобільше, її показники тривалий час зростали навіть під час ведмежого ринку.

Але протягом тижня у листопаді 2022 року вона зазнала краху й була змушена розпочати процедуру банкрутства. Коли на ринку почалася паніка й клієнти стали виводити кошти, виявився дефіцит у розмірі $8 млрд. Він виник через нецільове використання активів клієнтів, особливо через пов’язану компанію Alameda Research.

Продаж активів

У січні 2024 року суд надав дозвіл на продаж 35 об’єктів нерухомості, що належали Сему Бенкману-Фріду для надання компенсацій колишнім клієнтам біржі. Серед іншого буде реалізовано й пентхаус Orchid вартістю $40 млн на Багамах.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024