Пентхаус Сема Бенкмана-Фріда продадуть з аукціону

Пентхаус Сема Бенкмана-Фріда продадуть з аукціону

Отримані кошти мають піти на врегулювання спору із кредиторами торговельного майданчика.

Суд дозволив продати з аукціону 35 елітних об'єктів нерухомості, що належать збанкрутілій біржі FTX, у межах врегулювання спору з кредиторами торговельного майданчика. Про це повідомляє Coinspeaker.

Серед іншого буде також продано і пентхаус Orchid вартістю $40 млн, який займав колишній генеральний директор FTX Сем Бенкман-Фрід та його оточення. У пентхаусі, як і в інших будинках, проводили ділові зустрічі та вечірки FTX, але після краху біржі він активно не використовувався.

Пентхаус Сема Бенкмана-Фріда продадуть з аукціонуПентхаус Сема Бенкмана-Фріда продадуть з аукціонуПентхаус Сема Бенкмана-Фріда продадуть з аукціонуПентхаус Сема Бенкмана-Фріда продадуть з аукціону

Джерело: Watcher Guru.

Керівна компанія має намір продати ці активи, щоб збільшити капітал, доступний для розподілу серед власників рахунків та кредиторів FTX.

Згідно із запропонованою схемою, ціна продажу має становити не менше 80% від оціночної вартості. Крім того, про продаж майна на суму понад $5 млнпотрібно безпосередньо повідомити суд і тих, хто має на нього законні права.

До краху FTX зробила значні інвестиції в нерухомість на Багамах. Згідно із фінансовими звітами, на піку своєї діяльності біржа володіла нерухомістю в країні на суму $200 млн. Крім житла для керівників і співробітників, штаб-квартира FTX на Багамах також слугувала центром технологічної інфраструктури та розроблення програмного забезпечення. Дружня податкова юрисдикція країни також залучала криптовалютних інвесторів і компанії, які прагнуть автономії від регулятивного нагляду у великих економіках.

Про крах FTX

Крах біржі FTX у листопаді 2022 року став однією з найрезонансніших подій в індустрії біткоїна та криптовалют, викликаних низкою ключових факторів. Насамперед до цього призвели недостатня фінансова прозорість та управлінські помилки у FTX, що зрештою підірвало довіру користувачів та інвесторів.

Крім того, далися взнаки несприятливі ринкові умови, які тільки посилили панічні настрої серед учасників ринку.

До того ж недостатньо розвинена регуляторна база в індустрії криптовалют виявилася нездатною запобігти подібним ситуаціям, що виявило серйозні проблеми в системі. Ці фактори в сукупності призвели до краху FTX, що вплинув на весь криптовалютний ринок.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

На що можуть розраховувати постраждалі користувачі

Боржники біржі-банкрута FTX через суд хочуть домогтися виплат для постраждалих користувачів згідно з курсом станом на листопад 2022 року.

Якщо суд ухвалить цей план, багато хто з постраждалих втратять можливість отримати прибуток від деяких цифрових активів. Наприклад, ціна біткоїна зросла з моменту краху FTX більш ніж на 150% ($16 780 – курс BTC на момент подання заявок).

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024