Marathon Digital купує дата-центр за $87 млн

Marathon Digital купує дата-центр за $87 млн

Після придбання об'єкта майнінгові потужності компанії зростуть приблизно до 1,1 ГВт.

Майнінова компанія Marathon Digital Holdings домовилася з фірмою Applied Digital про купівлю дата-центру потужністю 200 МВт з видобутку біткоїнів, розташованого в Техасі. Сума операції становила $87,3 млн, пише Cointelegraph.

В угоді зазначено, що Marathon сплатить вартість покупки готівкою зі своїх активів. У результаті придбання майнінгові потужності компанії зростуть приблизно до 1,1 ГВт.

«Ця угода збільшує наш вплив на поточні операції, знижує вартість видобутку однієї монети на об'єкті приблизно на 20%. Після закриття цієї угоди й очікуваного розширення цього року наші майнінгові потужності сумарно становитимуть близько 1,1 ГВт, 54% яких ми безпосередньо володіємо та керуємо, і всі вони диверсифіковані за одинадцятьма локаціями на трьох континентах», – розповів генеральний директор Marathon Фред Тіль.

Що потрібно знати про Marathon

Marathon Digital Holdings є провідною компанією у сфері видобутку біткоїна в США. Її засновано у 2010 році. Спочатку вона мала назву Marathon Patent Group і займалася патентами. Згодом фірма викупила патенти, пов'язані із шифруванням, і приступила до майнінгу біткоїнів.

9 лютого 2012 року компанія стала публічною. Її тикет MARA було додано на біржу NASDAQ. Проведення IPO стало важливим кроком для Marathon, відкривши доступ до капіталу на фінансових ринках і зміцнивши позиції для подальшого розвитку та розширення, що сприяло зростанню її ринкової вартості. А з 1 березня 2021 року компанія Marathon Patent Group оголосила про зміну назви на Marathon Digital Holdings. Цей крок став частиною ширшого корпоративного ребрендингу, який мав продемонструвати прихильність компанії до своєї головної спеціалізації – видобутку BTC та інвестування в біткоїни.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток екосистеми Біткоїна

Наприкінці лютого 2024 року розробники Marathon Digital презентували багатоланцюгову мережу другого рівня Anduro.

Мета Anduro – сприяти розвитку та впровадженню Біткоїна, а також стимулювати інновації в його екосистемі, полегшуючи створення кількох сайдчейн-ланцюгів. Ця реалізація другого рівня забезпечуватиме децентралізоване управління, надаючи пріоритет функціям, орієнтованим на розробників.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024