Біржу Crypto.com оштрафували у Нідерландах на $3 млн

Біржу Crypto.com оштрафували у Нідерландах на $3 млн

Торговельний майданчик працював у країні без належної ліцензії.

Центральний банк Нідерландів (DNB) оштрафував біржу Crypto.com на 2,8 млн євро ($3,12 млн) за надання послуг у країні без відповідної ліцензії. Про це повідомляє сайт центробанку.

У повідомленні регулятора уточнюється, що штраф було накладено у жовтні 2023 року на компанію Foris DAX MT Limited (DAX MT), яка управляє Crypto.com. Компанії мають отримати реєстрацію у DNB відповідно до закону про боротьбу з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, щоб працювати в країні. Хоча базовий штраф за це порушення становить 2 млн євро, регулятор заявив, що збільшив його «у зв'язку із серйозним ступенем вини».

«Збільшуючи штраф, DNB взяв до уваги той факт, що DAX MT має велику кількість клієнтів у Нідерландах, які користуються його послугами», – йдеться у повідомленні центробанку.

Регулятор додає, що компанія також мала конкурентну перевагу, не сплачуючи державі відповідні збори, при цьому дане порушення тривало протягом тривалого часу.

Crypto.com мав час до листопада 2023 року, щоб оскаржити штраф, що, за словами біржі, й було зроблено.

«Штраф відноситься до минулого й виправленого інциденту та не впливає на наші поточні операції або послуги на ринку», – заявив представник компанії.

Раніше DNB вже накладав аналогічні штрафи на такі біржі, як Binance та Coinbase, за роботу без реєстрації.

Що потрібно знати про Crypto.com

Crypto.com – біржа для торгівлі біткоїном та криптовалютами, була заснована у 2016 році та до 2018 року працювала під назвою Monaco. Сьогодні біржа входить до Топ-20 майданчиків із найбільшим обігом торгів.

Платформа базується в Сінгапурі та має понад 50 млн клієнтів у більш ніж 90 країнах, серед яких Європа, США, Канада, Австралія, Латинська Америка та деякі країни Азії. Компанія співпрацює із Shopify, журналом TIME, а також спонсорує великі спортивні змагання.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

У яких ще компаній виникли проблеми у Нідерландах

Крім Crypto.com із регуляторними труднощами у Нідерландах також зіткнулася біржа Gemini. Вона так і не змогла виконати вимог регуляторів, тому була змушена покинути цю юрисдикцію.

Також проблеми з регулюванням у Нідерландах виникли на біржі Binance. Торговельний майданчик заявив, що також змушений залишити країну, оскільки не зміг отримати дозвіл регулюючих органів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024