Біржу Crypto.com оштрафували у Нідерландах на $3 млн

Біржу Crypto.com оштрафували у Нідерландах на $3 млн

Торговельний майданчик працював у країні без належної ліцензії.

Центральний банк Нідерландів (DNB) оштрафував біржу Crypto.com на 2,8 млн євро ($3,12 млн) за надання послуг у країні без відповідної ліцензії. Про це повідомляє сайт центробанку.

У повідомленні регулятора уточнюється, що штраф було накладено у жовтні 2023 року на компанію Foris DAX MT Limited (DAX MT), яка управляє Crypto.com. Компанії мають отримати реєстрацію у DNB відповідно до закону про боротьбу з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, щоб працювати в країні. Хоча базовий штраф за це порушення становить 2 млн євро, регулятор заявив, що збільшив його «у зв'язку із серйозним ступенем вини».

«Збільшуючи штраф, DNB взяв до уваги той факт, що DAX MT має велику кількість клієнтів у Нідерландах, які користуються його послугами», – йдеться у повідомленні центробанку.

Регулятор додає, що компанія також мала конкурентну перевагу, не сплачуючи державі відповідні збори, при цьому дане порушення тривало протягом тривалого часу.

Crypto.com мав час до листопада 2023 року, щоб оскаржити штраф, що, за словами біржі, й було зроблено.

«Штраф відноситься до минулого й виправленого інциденту та не впливає на наші поточні операції або послуги на ринку», – заявив представник компанії.

Раніше DNB вже накладав аналогічні штрафи на такі біржі, як Binance та Coinbase, за роботу без реєстрації.

Що потрібно знати про Crypto.com

Crypto.com – біржа для торгівлі біткоїном та криптовалютами, була заснована у 2016 році та до 2018 року працювала під назвою Monaco. Сьогодні біржа входить до Топ-20 майданчиків із найбільшим обігом торгів.

Платформа базується в Сінгапурі та має понад 50 млн клієнтів у більш ніж 90 країнах, серед яких Європа, США, Канада, Австралія, Латинська Америка та деякі країни Азії. Компанія співпрацює із Shopify, журналом TIME, а також спонсорує великі спортивні змагання.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

У яких ще компаній виникли проблеми у Нідерландах

Крім Crypto.com із регуляторними труднощами у Нідерландах також зіткнулася біржа Gemini. Вона так і не змогла виконати вимог регуляторів, тому була змушена покинути цю юрисдикцію.

Також проблеми з регулюванням у Нідерландах виникли на біржі Binance. Торговельний майданчик заявив, що також змушений залишити країну, оскільки не зміг отримати дозвіл регулюючих органів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024