Біржа Gemini залишає Нідерланди

Біржа Gemini залишає Нідерланди

Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів.

Біржа Gemini вирішила залишити ринок Нідерландів, оскільки так і не спромоглася виконати вимоги місцевих регуляторів. Про це повідомляє Cointelegraph.

У листі до своїх нідерландських користувачів від 26 вересня Gemini просить їх або вивести свої активи, або перевести їх на інший гаманець, оскільки платформа призупинить свою роботу в цій юрисдикції. Як варіант Gemini пропонує користувачам переказати кошти на місцеву біржу Bitvavo, яка була запущена в 2018 році і є членом Нідерландської асоціації біткоїн-компаній.

«Ми просимо вас очистити баланси на своїх акаунтах до 17 листопада і переконатися, що до цієї дати у вас не залишиться активів на акаунті», – повідомили в Gemini.

Представники біржі також заявили, що мають намір повернутися на нідерландський ринок після того, як її бізнес буде готовий до повної відповідності новим правилам роботи з криптоактивами, встановленими відповідно до положень MiCA.

Проблеми з регулюванням у Нідерландах

Також проблеми з регулюванням у Нідерландах виникли на біржі Binance. Торговий майданчик заявив, що має намір залишити країну, оскільки не зміг отримати дозвіл регулюючих органів.

Binance заявила, що вона брала участь у всебічному процесі реєстрації як постачальник послуг віртуальних активів нідерландського регулятора. Попри вивчення різних варіантів для дотримання нормативних вимог та продовження обслуговування мешканців Нідерландів, Binance не змогла отримати відповідної реєстрації.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми Gemini

У листопаді 2022 року Gemini призупинила виведення коштів у межах прибуткової програми Earn. Проблеми були пов'язані із заборгованістю на суму $900 млн основного партнера компанії Genesis Global Capital з холдингу Digital Currency Group (DCG).

Щоб розв'язувати цю проблему, власники торгового майданчика, бізнесмени Тайлер і Кемерон Вінклвоси виділили їй кредит у розмірі $100 млн.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023