Суд вирішив, що Крейг Райт – не Сатоші Накамото

Суд вирішив, що Крейг Райт – не Сатоші Накамото

Такий вердикт суд Лондона ухвалив після розгляду аргументів Crypto Open Patent Alliance.

Австралійський бізнесмен Крейг Райт не є Сатоші Накамото. Відповідне рішення ухвалив суд Лондона після заключних аргументів у процесі за позовом Crypto Open Patent Alliance (COPA) у четвер, 14 березня, повідомляє Bitcoin Magazine у соцмережі X.

Суддя дійшов висновку, що Крейг Райт не є ні Сатоші Накамото, ні творцем Біткоїна, ні автором White Paper (програмного документа) головного цифрового активу.

Заключні аргументи COPA суд почав розглядати на засіданнях з 12 березня проти Крейга Райта, який із 2016 року стверджує, що він – Сатоші Накамото.

COPA домагалася судової заборони для Райта заявляти про себе як про творця Біткоїна. Зокрема, австралійця було звинувачено у масовому підробленні відповідних документів.

«Було доведено, що Райт брехав у величезних масштабах. Він вигадав цілу історію, створюючи один за одним транші підроблених документів для її підтвердження», – повідомили представники COPA.

Як відомо, до організації Crypto Open Patent Alliance входить компанія Джека Дорсі та біржа Coinbase.

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт – австралійський бізнесмен, який стверджував, що саме він є Сатоші Накамото, який стоїть за створенням Біткоїна. Ці твердження викликали широке обурення серед учасників спільноти, багато хто з них вважає його претензії необґрунтованими та недостатньо підтвердженими.

Критика на адресу Райта також пов'язана з низкою судових позовів та звинувачень в обмані та маніпуляціях, що лише посилило сумніви у його твердженнях і призвело до його ізоляції від основної частини Біткоїн-спільноти.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Спроби Крейга Райта врегулювати питання

У лютому Райт направив представникам COPA й усім іншим зацікавленим сторонам пропозицію про врегулювання судових спорів щодо інтелектуальної власності на Біткоїн. Зокрема, він запропонував відмовитися від авторських прав на бази даних, пов'язаних із BTC, BCH та ABC. Він також запропонував своїм опонентам «безвідкличну ліцензію на вічній основі», що дасть можливість розпоряджатися цими базами даних. Проте біткоїнери відмовилися йти на угоду із самозванцем.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024