МВФ рекомендує Андоррі відстежувати BTC-транзакції

МВФ рекомендує Андоррі відстежувати BTC-транзакції

Фонд рекомендував князівству здійснювати моніторинг цифрових активів до вересня 2024 року.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) проконсультував Андорру щодо обліку операцій з біткоїном у відповідь на відповідне прохання про допомогу з боку князівства. Про це повідомляється на сайті МВФ.

Консультаційна місія МВФ відвідала Андорру у вересні 2023 року з метою поліпшення статистики платіжного балансу країни. Ця метрика переважно стосується обліку економічних операцій між резидентами та нерезидентами.

Андоррське фінансове управління (AFA) повідомило МВФ, що банкам країни потрібно отримати попередній дозвіл на облік операцій з біткоїном та криптовалютами. Однак поки що жоден банк не запросив такого дозволу.

МВФ рекомендував AFA здійснювати моніторинг транзакцій і позицій криптоактивів до вересня 2024 року. Андорра зможе використати отриману інформацію для складання макроекономічної статистики.

Що МВФ рекомендував іншим країнам

Сальвадор – перша країна, яка узаконила біткоїн як платіжний засіб. Вона свого часу зіткнулася із тиском з боку МВФ. Зокрема, аналітики фонду прогнозували уповільнення розвитку економіки країни, висловлювали побоювання, що використання ВТС може допомагати відмиванню грошей, рекомендуючи відмовитися від цієї ініціативи. Вони також постійно згадували про пов'язані з біткоїном високі макроекономічні ризики на тлі юридичної невизначеності.

Також МВФ попереджав, що не надасть кредит у $1 млрд, якщо влада Сальвадору не змінить свою грошово-фінансову політику. Однак Сальвадор відкинув усі рекомендації МВФ і продовжує інтегрувати біткоїн у свою економіку.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що буде із Сальвадором після виборів

Наїб Букеле, якого сальвадорці переобрали на другий термін на посаду глави держави, заявив, що збереже свої плани щодо Біткоїна.

Зокрема, він зазначив, що будівництво Біткоїн-сіті у Сальвадорі та видача паспортів інвесторам, які внесуть еквівалент $1 млн у BTC, також буде продовжено.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024