Grayscale збирається створити ще один біткоїн-ETF

Grayscale збирається створити ще один біткоїн-ETF

Новий біткоїн-фонд має пропонувати нижчі комісії, ніж основний.

Компанія-емітент спотового біткоїн-ETF Grayscale збирається створити ще одну «спрощену» версію свого фонду. Про це написав аналітик Bloomberg з ETF Джеймс Сейффарт у себе на сторінці в соцмережі X.

Компанія Grayscale подала заявку до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) 11 березня. Передбачається, що в Grayscale Bitcoin Mini Trust будуть нижчі комісії, ніж початковий фонд. Точний розмір залишається невідомим, але зараз збори GBTC становлять 1,5%. Grayscale також має намір передати новому фонду частину біткоїнів зі своїх запасів, проте точна їхня кількість не розкривається.

Акції розподілять між акціонерами. Тому перехід у новий ETF не приведе до сплати податку на прибуток.

Рекорд щодо біткоїн-ETF

12 березня було зафіксовано рекорд з притоку коштів у нещодавно схвалені спотові біткоїн-фонди – понад $1 млрд. Найбільший показник продемонстрував біткоїн-фонд Blackrock IBIT ($849 млн).

Якщо говорити про біткоїни, то вчорашній день ознаменувався рекордним надходженням 14 706 BTC. Тим часом, загальний чистий приплив коштів до біткоїн-ETF з 11 січня 2024 року досяг $11,1 млрд.

На сьогодні спотові ETF на головний цифровий актив довели свою об'єктивну успішність майже за всіма показниками, що вимірюються.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще створюватиме біткоїн-фонди

Компанія BlackRock, одна з найбільших управляючих активами у світі, має намір запустити свій новий фонд Global Allocation Fund (MALOX). Для нього вона збирається закупити спотові біткоїн-ETF.

Зокрема, MALOX може купувати власні спотові біткоїн-ETF BlackRock, а також ETF інших емітентів. Фонд інвестуватиме лише у ті біржові біткоїн-продукти, які котируються та торгуються на національних біржах цінних паперів.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024