Grayscale збирається створити ще один біткоїн-ETF

Grayscale збирається створити ще один біткоїн-ETF

Новий біткоїн-фонд має пропонувати нижчі комісії, ніж основний.

Компанія-емітент спотового біткоїн-ETF Grayscale збирається створити ще одну «спрощену» версію свого фонду. Про це написав аналітик Bloomberg з ETF Джеймс Сейффарт у себе на сторінці в соцмережі X.

Компанія Grayscale подала заявку до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) 11 березня. Передбачається, що в Grayscale Bitcoin Mini Trust будуть нижчі комісії, ніж початковий фонд. Точний розмір залишається невідомим, але зараз збори GBTC становлять 1,5%. Grayscale також має намір передати новому фонду частину біткоїнів зі своїх запасів, проте точна їхня кількість не розкривається.

Акції розподілять між акціонерами. Тому перехід у новий ETF не приведе до сплати податку на прибуток.

Рекорд щодо біткоїн-ETF

12 березня було зафіксовано рекорд з притоку коштів у нещодавно схвалені спотові біткоїн-фонди – понад $1 млрд. Найбільший показник продемонстрував біткоїн-фонд Blackrock IBIT ($849 млн).

Якщо говорити про біткоїни, то вчорашній день ознаменувався рекордним надходженням 14 706 BTC. Тим часом, загальний чистий приплив коштів до біткоїн-ETF з 11 січня 2024 року досяг $11,1 млрд.

На сьогодні спотові ETF на головний цифровий актив довели свою об'єктивну успішність майже за всіма показниками, що вимірюються.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще створюватиме біткоїн-фонди

Компанія BlackRock, одна з найбільших управляючих активами у світі, має намір запустити свій новий фонд Global Allocation Fund (MALOX). Для нього вона збирається закупити спотові біткоїн-ETF.

Зокрема, MALOX може купувати власні спотові біткоїн-ETF BlackRock, а також ETF інших емітентів. Фонд інвестуватиме лише у ті біржові біткоїн-продукти, які котируються та торгуються на національних біржах цінних паперів.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024