Для Біткоїна хочуть створити емодзі

Для Біткоїна хочуть створити емодзі

Ініціатива об'єднала 25 провідних компаній з Біткоїн-індустрії.

25 провідних Біткоїн-організацій виступили з ініціативою щодо додавання офіційного емодзі Біткоїна для цифрових клавіатур. Відповідну петицію «Біткоїн заслуговує на емодзі» було подано на сайті Change.org, повідомляє Bitcoin Magazine.

Реалізація ініціативи, яку очолила компанія Nexo, стане монументальним кроком до визнання багатогранної ролі головного цифрового активу в суспільстві, його революційної технології, форми грошей та культурного феномену.

Кампанія починається з 50-денної петиції, кульмінацією якої є офіційне подання заявки до Консорціуму Unicode протягом 2024 року.

Для Біткоїна хочуть створити емодзі
Джерело: Change.org

«Шлях Біткоїна відображає дивовижне поєднання інновацій та спільноти. Настав час визнати його значення повсюдно, починаючи зі зрозумілого всім символу – емодзі. Приєднуйтесь до нас і творіть історію», – заявив співзасновник та виконавчий голова Nexo Коста Канчев.

Серед учасників ініціативи материнська компанія Bitcoin Magazine – BTC Inc, а також інші компанії: Bitget, Brink, Chainalysis, Hacken, Nansen та Unstoppable Domains. Разом вони прагнуть підтримати інтеграцію Біткоїна в цифровий лексикон за допомогою універсальної мови емодзі.

Що таке емодзі

Емодзі з'явилися в Японії в 1990-х роках і стали основними елементами цифрового спілкування, долаючи мовні та географічні бар'єри. За даними сервісу Unicode, 92% інтернет-користувачів у всьому світі використовують емодзі у своїх цифрових комунікаціях.

Тому кампанія за створення Біткоїн-емодзі – це не просто символіка, це рух за закріплення статусу Біткоїна як найважливішого компонента сучасних цифрових і фінансових екосистем по всьому світу.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як ще можна використовувати емодзі

Вчені з'ясували, що моніторинг емодзі у соціальних мережах може допомогти трейдерам передбачити тренд на ринку. Дослідники з'ясували, що емодзі, пов'язані з позитивним настроєм, часто віщували про позитивний рух ринку.

Згідно з результатами дослідження, ця стратегія спричинила постійний позитивний приріст, що перевершує звичайні ринкові тенденції.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024