VanEck скасовує комісії на біткоїн-ETF

VanEck скасовує комісії на біткоїн-ETF

Цінова конкуренція між спотовими біржовими фондами загострюється.

Компанія VanEck скасувала комісії для інвесторів у власний спотовий біткоїн-ETF до березня 2025 року. Про це повідомляє Cointelegraph.

Це рішення дозволяє клієнтам отримати доступ до VanEck Bitcoin Trust (HODL) без будь-яких комісій протягом зазначеного періоду. ETF, схвалений Комісією з цінних паперів і бірж США у січні, продемонстрував значне зростання: майже $300 млн активів в управлінні й високу прибутковість у 87,7% з моменту його запуску.

У такий спосіб VanEck намагається створити найкращі умови для біржових гравців та отримати конкурентні переваги у середньостроковій перспективі. Більшість інших спотових ETF пропонують комісії на рівні 0,25-0,4%.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Конкуренція між ETF

Сегмент спотових біткоїн-ETF розвивається в умовах жорсткої конкуренції, що призводить до значного зниження витрат на управління. Раніше Grayscale Bitcoin Trust стягував річну комісію у розмірі 2%, але з появою нових учасників і посиленням конкуренції середній показник по галузі впав нижче 0,3%.

Старший аналітик Bloomberg Ерік Балчунас підкреслює неабиякий успіх біткоїн-біржових ETF, які лише за вісім тижнів накопичили $55 млрд активів в управлінні та досягли $110 млрд загального обсягу торгів.

Інвестиції інституціоналів

Обсяг торгівлі дев’яти нових спотових біткоїн-ETF досяг нового максимуму з моменту запуску – $2 млрд на день. Основний прогрес був досягнутий завдяки фондам VanEck HODL (близько $400 млн), WisdomTree Bitcoin Fund ($221,9 млн) та BitWise ($178,3 млн).

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024