Мільярдер Білл Акман хоче інвестувати у біткоїн

Мільярдер Білл Акман хоче інвестувати у біткоїн

Бізнесмен вважає, що разом із зростанням курсу біткоїна зростатиме його енергоспоживання.

Засновник і генеральний директор Pershing Square Capital Management Білл Акман розглядає купівлю біткоїна, оскільки BTC демонструє стрімке зростання, а економіка США перебуває у критичному стані. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі X.

https://twitter.com/BillAckman/status/1766576108927955024

«Зростання ціни біткоїна веде до збільшення обсягів майнінгу та збільшення споживання енергії, що підвищує вартість енергії, викликає зростання інфляції та падіння курсу долара, стимулює попит на біткоїн та збільшення видобутку. Це призводить до зростання попиту на енергію, і цикл продовжується. Біткоїн іде в нескінченність, ціни на енергоносії злітають, а економіка (США. – Ред.) руйнується», – написав Акман, додавши, чи не варто йому «купити трохи біткоїнів?».

Варто зауважити, що пост Акмана викликав критику з боку Біткоїн-спільноти. Зокрема, засновник технологічної компанії MicroStrategy Майкл Сейлор заявив:

«Вам слід купити біткоїн, але не з причин, зазначених вище. Більшість майнерів знижують, а не підвищують вартість електроенергії для інших споживачів».

Хто такий Білл Акман

Білл Акман – американський фінансист і підприємець, мільярдер, засновник та CEO хедж-фонду Pershing Square Capital Management.

У 1992 році Екман з іншими випускниками Гарварда заснував інвестиційну компанію Gotham Partners, яка вкладала невеликі інвестиції у публічні компанії.

Акман також став відомим тим, що зміг обрушити акції компанії Herbalife. У грудні 2012 року підприємець заявив, що довгий час вивчав бізнес цієї компанії і дійшов висновку, що вона є «найефективнішою пірамідою в історії». Після цієї заяви акції Herbalife впали на 21% за два дні та було ініційовано перевірку в Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Але попри всі старання Акмана федеральна комісія з торгівлі США відмовилася офіційно визнати Herbalife фінансовою пірамідою.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позиція Майкла Сейлора та MicroStrategy

Один з найбільших публічних власників біткоїна, компанія MicroStrategy не планує продавати свої BTC найближчим часом або будь-коли взагалі. Біткоїн технічно перевершує всі класи активів. А якщо так, то просто «немає причин продавати переможця і купувати тих, хто програв», вважає її засновник Майкл Сейлор.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024